Школа англійської мови

Школа англійської мови церкви «Перемога» - це ваша сходинка до нових висот!

Наша мовна школа була заснована в 2009 році як група з вивчення англійської мови і вже в 2013 році вийшла на рівень школи, яка готує студентів різних рівнів підготовки: від Beginner до Advanced. У навчальній програмі ми використовуємо методичні посібники провідних видавництв: Oxford Publishing, Longman Pearson, Cambridge University Press. Навчання проходить під керівництвом досвідчених викладачів у дружній атмосфері, де кожен має можливість розкрити свій талант і здібності до вивчення іноземних мов.

Заняття проходять двічі на тиждень, з вересня по травень включно. Успіхи студентів у школі оцінюють за результатами тестів і підтверджують дипломами відповідного рівня.

Додатково на базі школи діє розмовний клуб з носіями мови, до якого можуть приєднатися всі бажаючі поліпшити свої розмовні навички.

Основним завданням школи є підготовка служителів для різних напрямків, і кожний студент може самостійно визначити пріоритет для себе.

Із наявного:

• Міжнародний кол-центр церкви «Перемога»;

• Місіонери для служіння і відкриття церков;

• Служителі, які бажають стати частиною команди на Фестивалях Ісуса з пастором Генрі Мадава.

• Особистий ріст і підвищення ефективності у всіх напрямках.

Наша школа відкрита для всіх бажаючих. Прийом на навчання проходить за результатами тестування та співбесіди з адміністрацією школи. Набір проводиться щорічно протягом серпня.

Більше інформації ви можете отримати щотижня у служителів біля інформаційної стійки церкви «Перемога» або звернувшись до нас по електронній пошті englishschoolvc@outlook.com

Свідоцтва наших студентів:

Юлія Діденко:

Ефективність і результат школи дивують і радують мене, бо я подолала бар'єр спілкування з носіями мови, хоча на початку навчального року не могла скласти і речення, не кажучи вже про те, щоб його вимовити.

До школи англійської мови в церкві «Перемога» я навчалася в двох різних комерційних школах, заняття не пропускала. Але такої ефективності навчання і зацікавленості викладачів не було. Спасибі нашим викладачам за велике бажання передати свої знання і досвід, за їх довготерпіння, а Господу за цю можливість – навчатися якісно і недорого!!!

Анастасія Вансович:

Школа англійської мови – унікальна можливість навчання, яка є в церкві «Перемога». Знати англійську мову і розмовляти вільно було моєю мрією вже давно, але стіна нерозуміння стояла на заваді. В цьому році я поставила собі за мету йти навчатися і покращувати свої знання саме в цій школі. Прекрасний підбір викладачів, зручна програма навчання, практика спілкування на кожному уроці – і через 9 місяців навчання я побачила великі результати і тепер можу приносити ще більше користі, як в роботі, так і в моєму служінні.

Ірина Апрельська:

Школа англійської мови в церкві «Перемога» – унікальна можливість вивчати мову в дружній атмосфері з прекрасними викладачами і цікавою практичною частиною. Окрім чудової програми навчання в цій школі є відчутне Боже сприяння. Бог допомагає кожному в його рішенні вчитися, не здаватися і йти до кінця. Особисто я в результаті навчання стала набагато краще розуміти мову, поліпшила вимову і збільшила словниковий запас. Буду вдосконалюватися й далі!

 

Facebook пастора Генрі Мадава Facebook церкви Перемога VCTV - канал YouTube

Лінія життя (цілодобово):

+380 44 501 69 36,
+380 97 177 22 42,
+380 93 573 44 91,
+380 66 406 65 01;
skype: lifeline.victory
сайт: lifeline.victorychurch.org.ua

Молитва покаяння

Загальноцерковні богослужіння проходять:

м. Київ, вул. Малинська, 16

у неділю о 9:00 та 12:00 (з сурдоперекладом)
у середу о 18:30.

Християнська церква «Перемога» - місце для всієї родини.

Powered by Cornerstone