Ласкаво просимо до церкви «Перемога»

Християнська церква «Перемога» - це місце, де кожна людина може почути проповідь Слова Божого, прийняти Ісуса Христа своїм Господом і Спасителем, навчитися будувати правильні стосунки з Господом та людьми, придбати внутрішній мир, а також виконати те, заради чого вона народилася на цій землі.

Християнська церква «Перемога» - це місце для всієї родини, де кожна людина, пізнаючи Божі принципи, вчиться будувати своє життя і правильні стосунки з іншими людьми. Тут кожен має можливість розвиватися, духовно зростати, активно і плідно проводити свій час. Наша церква відкрита для всіх.

Генрі Мадава є засновником і старшим пастором християнських церков «Перемога» і засновником міжнародного служіння «Христос для всіх міст».

Генрі Мадава народився в Зімбабве. Приїхавши до Радянського Союзу в 1986 році й закінчивши Київський інститут інженерів цивільної авіації, заснував у грудні 1992 року церкву «Перемога».

Місія Генрі Мадава - допомогти людині знайти порятунок через віру в Ісуса Христа і стати цілісним для повноцінного життя в суспільстві. Пастор Генрі трудиться на ниві Божій, навчаючи й проповідуючи істину Божу не тільки в Україні, але й по всьому світу. Послідовне та чітке роз’яснення Слова Божого робить його вчення доступним для всіх.

Пастор Генрі Мадава є відомим проповідником і спікером багатьох конференцій. Він проповідував Слово Боже більш ніж у 46 країнах світу. Будучи одним з провідних християнських лідерів в Україні, Генрі Мадава жадає бачити пробудження, яке охопило би всю Україну й увесь світ. Багато церков «Перемога» вже засновано в Україні та за її межами.

Як євангеліст Генрі Мадава щорічно проводить Фестивалі Ісуса. Це євангелізаційні зібрання, де Бог творить багато чудес, зцілюючи людей від тяжких хвороб, звільнюючи їх від залежностей та одержимості, відновлюючи зруйновані відносини з близькими людьми. Фестивалі Ісуса проводяться на Півдні Азії, в Південно-Східній Азії, в країнах Європи й Африки. Безліч людей збирається, щоб послухати проповіді, отримати відповіді на свої питання, одержати спасіння і зцілення.

Пастор Генрі живе з сім’єю в місті Києві, з дружиною Наталією вони виростили і гарно виховали трьох дітей.

 

Facebook пастора Генрі Мадава Facebook церкви Перемога VCTV - канал YouTube

Лінія життя (цілодобово):

+380 44 501 69 36,
+380 97 177 22 42,
+380 93 573 44 91,
+380 66 406 65 01;
skype: lifeline.victory
сайт: lifeline.victorychurch.org.ua

Молитва покаяння

Загальноцерковні богослужіння проходять:

м. Київ, вул. Малинська, 16

у неділю о 9:00 та 12:00 (з сурдоперекладом)
у середу о 18:30.

Християнська церква «Перемога» - місце для всієї родини.

Powered by Cornerstone