Україна без наркотиків

Соціальний проєкт «Україна без наркотиків» несе світло вже багато років. Мета служіння — донести до нашого суспільства звістку про те, що наркоманія — це не вирок, і з цього рабства є вихід. 

Невтішна статистика свідчить, що Україна займає перше місце в Європі за кількістю нарко- та алкозалежних. Наше служіння покликане сповіщати на всіх рівнях нашого суспільства від Президента і Кабінету міністрів, керівників обласних та районних адміністрацій до звичайних громадян,  що тільки суспільними зусиллями влади і громадськості ми зможемо отримати перемогу над великою проблемою ХХІ століття.  

 За час нашого служіння були проведені такі акції: вело-, авто- і мотопробіги, футбольні турніри, концерти на центральних площах міст та областей, розповсюдження візиток і листівок в палатках і на вулицях тощо.

Такі акції проходили в Києві, Житомирі та області, в Кропивницькому, Черкасах та області і в Чернігові.

 

Планується географічне розширення акцій на всю Україну.

Під час проведення заходів ми тісно співпрацюємо з владою, з міськими та районними адміністраціями, поліцією, міністерством молоді та спорту та іншими організаціями.

 

Також у рамках нашого служіння на базі «Творчої котельні» на вул. Малинська, 16 відкрився клуб під гаслом «Твереза молодь — здорова нація»! Час зустрічей о 18:30 кожної п’ятниці.

Розширення служіння з цим гаслом торкнулося і лівого берега Києва, біля метро Чернігівська на вул. Попудренка 52-Б. Плануємо надалі розвиватися в інших містах, а також виходити на міжнародний рівень.

 

Ми орієнтовані на людей від 16 років, оскільки в 80 % випадків люди починають вживати наркотики та алкоголь саме від 16 до 25 років.

 

Будемо раді бачити Вас в нашій команді!

В проєкті «Україна без наркотиків» є можливість розвивати будь-які дари і таланти. 

Facebook пастора Генрі Мадава Facebook церкви Перемога VCTV - канал YouTube

Лінія життя (цілодобово):

+380 44 501 69 36,
+380 97 177 22 42,
+380 93 573 44 91,
+380 66 406 65 01;
skype: lifeline.victory
сайт: lifeline.victorychurch.org.ua

Молитва покаяння

Загальноцерковні богослужіння проходять:

м. Київ, вул. Малинська, 16

у неділю о 9:00 та 12:00 (з сурдоперекладом)
у середу о 18:30.

Християнська церква «Перемога» - місце для всієї родини.

Powered by Cornerstone