Автопробігом ми ще раз заявляємо: залежність – це не вирок!

25 червня 2016 року в Житомирі пройшла масштабна акція, приурочена Міжнародному дню боротьби з наркоманією та незаконним обігом наркотиків. Це був автопробіг з музичним супроводом, танцювальною програмою, прапорами та банерами. Організатором акції виступив Національний соціальний проект «Україна без наркотиків».

В автопробігу взяли участь близько 50 автомобілів і понад 120 чоловік. За час автопробігу учасники здійснили 4 зупинки в стратегічно важливих місцях і привернули увагу мешканців міста. Консультували зацікавлених громадян, роздавали візитки й буклети з інформацією про те, як можна допомогти залежній від алкоголю або наркотиків людині, куди звернутися за допомогою.

З постановок театрального клубу «Імпульс» глядачі легко могли зрозуміти, що відбувається з життям людини, яка робить неправильний вибір і замість повноцінного соціального життя з головою занурюється в оманливі пригоди під впливом алкогольного хмелю чи  наркотичного дурману. Акторам вдалося доступно для глядачів будь-якого віку показати, що залежність  –  це не вирок і що ця проблема стосується кожного! Тому не варто залишатися осторонь, адже кожен здатний  врятувати чиєсь життя, якщо буде небайдужим.


Степ-шоу-балет «Нарнія» викликав захоплення публіки, і не дивно: бачити наживо на вулицях міста чемпіонів світу вдається не кожному! Це було чудове шоу!


Ірина Гусениця, солістка групи «Двічі народжені», зворушила слухачів проникливим вокалом. А свідоцтво співачки про дивовижні зміни в її житті після того, як вона перестала вживати наркотики і стала на правильний шлях, торкалося багатьох сердець.


Звісно ж, не лише власними силами учасники акції змогли втілити в життя те, що побачили житомиряни. Тому не залишімо без уваги тих, хто активно допомагав  в організації заходу.


Висловлюємо подяку адміністрації міста Житомира, яка у сприянні з поліцією надала можливість провести цей захід на території міста, забезпечивши автопробігу «зелений коридор» для безперешкодного руху.

Ми вдячні благодійному фонду «Прорив Перемога» і центру реабілітації для нарко-алкозалежних «Перемога Житомир».

Окрема подяка світовим призерам, одним із головних гостей програми, степ-шоу-балету «Нарнія», а також танцювальному колективу JC Dance, театральному клубу «Імульс» і солістці групи «Двічі народжені» Ірині Гусениці.

Ми невтомно продовжуємо заявляти про те, що залежність – це не вирок!

Вихід є для кожного, і цей вихід дає Бог! 
 

Facebook пастора Генрі Мадава Facebook церкви Перемога VCTV - канал YouTube

Лінія життя (цілодобово):

+380 44 501 69 36,
+380 97 177 22 42,
+380 93 573 44 91,
+380 66 406 65 01;
skype: lifeline.victory
сайт: lifeline.victorychurch.org.ua

Молитва покаяння

Загальноцерковні богослужіння проходять:

м. Київ, вул. Малинська, 16

у неділю о 9:00 та 12:00 (з сурдоперекладом)
у середу о 18:30.

Християнська церква «Перемога» - місце для всієї родини.

Powered by Cornerstone