Фестиваль «Вільний я»

Це солодке слово «ВОЛЯ»…
Алко , нарко, ігро і т.д. залежності захопили вже більше п’яти мільйонів людей по всій Україні. Руйнується життя та цілі сім’ї. Діти залишаються без батьків, батьки без дітей. І про це не можна мовчати. Це проблема про яку потрібно говорити та яку потрібно вирішувати. 
23 червня 2018 року в місті Києві відбувся масштабний соціальний фестиваль «ВІЛЬНИЙ Я» на підтримку кожного, хто стикався з проблемою залежності, а також для профілактики шкідливих звичок серед молоді. Фестиваль пройшов за участі християнської церкви «Перемога» та соціального проекту  «Україна без наркотиків». 
На території, де проходив Фестиваль  діяли мобільні медичні кабінети, де відвідувачі  безкоштовно проходили  експрес тест на ВІЛ/СНІД, гепатит, сифіліс та отримували медичну консультацію. Нажаль, серед тих хто обстежився  були виявлені поодинокі випадки захворювань. Такі люди були направлені нашими консультантами до профільних медичних закладів для подальшого обстеження.

Фестиваль «Вільний я»

Для бажаючих проводились семінари з юридичних питань, а також з питань залежності та співзалежності, які були особливо популярні серед відвідувачів.
Надавалась кваліфікована  допомога, консультації та психологічна підтримка, всім, хто зіткнувся з проблемами залежності та потребує допомоги, а саме: залежні люди та люди з їх оточення.
Для молоді проводилися змагання з футболу, волейболу, баскетболу і настільного тенісу.

Фестиваль «Вільний я»

 

Фестиваль «Вільний я»

Переможці змагань отримали нагороди та цінні подарунки. 

Фестиваль «Вільний я»

Для дорослих – концертна програма, пейнтбол, картинг, та для всіх бажаючих смачна кава. Для дітей – батути, аквагрим та морозиво. І все це безкоштовно.

Фестиваль «Вільний я»

Хедлайнером концертної програми була відома українська співачка, танцюристка, продюсерка, громадська діячка, Народна артистка України - Руслана Лижи́чко. Вона підбадьорила присутніх веселим співом, танцями і словами. «Коли я бачу, що людина може бути вільною у своїх рухах, у своїх звуках, яка може отак взяти і вільно заспівати – я знаю, що ця людина відчуває себе дійсно абсолютно незалежною. Ми маємо бути щасливими від того, що ми маємо дар від Бога. В людині достатньо драйву, достатньо енергії – їй все дає Бог і природа.»

Фестиваль «Вільний я»

Загалом фестиваль відвідало близько двох тисяч чоловік, багато з яких почувши Євангеліє, прийняли Ісуса Христа своїм Господом і Спасителем.

Фестиваль «Вільний я»

 

 

Facebook пастора Генрі Мадава Facebook церкви Перемога VCTV - канал YouTube

Лінія життя (цілодобово):

+380 44 501 69 36,
+380 97 177 22 42,
+380 93 573 44 91,
+380 66 406 65 01;
skype: lifeline.victory
сайт: lifeline.victorychurch.org.ua

Молитва покаяння

Загальноцерковні богослужіння проходять:

м. Київ, вул. Малинська, 16

у неділю о 9:00 та 12:00 (з сурдоперекладом)
у середу о 18:30.

Християнська церква «Перемога» - місце для всієї родини.

Powered by Cornerstone