Дитяче служіння «Планета Дітей»

Недільна школа «Планета Д» - це простір для духовного навчання дітей на християнських принципах і цінностях. Головна мета служіння - донести дітям істини Слова Божого на зрозумілій для них мові так, щоб кожен хлопчик і дівчинка росли справжніми християнами й служителями Божими.


«Навчай дитину правильному шляху, поки він малий. Тоді він, ставши дорослим, буде йти цим шляхом» (Книга Приповісті 22:6, СПБ).

Дитяче служіння бере активну участь у житті церкви, служачи юному поколінню в різних напрямках:


1. Недільна школа при церкві.

2. Дитячі програми в районах міста Києва.

3. Благодійний проєкт «Від серця до серця».

4. Християнські дитячі табори.

5. Святкові Різдвяні й Пасхальні програми.

6. Програми для дітей в інших містах.

7. Випуск дитячого журналу.

8. Вуличні євангелізації.

9. Церковні євангелізаційні фестивалі.

10. Школа для підготовки юних служителів.

11. Семінари для дитячих служителів.

12. Школа для батьків.

13. Соціальні мережі.

 

                                      Недільна школа при церкві
Це час, коли діти віком від 6 до 12 років пізнають біблійні істини в доступній та цікавій формі, разом моляться, прославляють Бога піснями, а також грають у веселі й пізнавальні ігри. Навчання Слову Божому проходить щонеділі та щосереди в класах, де діти зібрані за віком.

Клас для дітей 6 років
Відгуки дітей: «У недільну школу треба обов’язково ходити. Треба вчитися, як звертатися до Бога. Особливо треба молитися за тих, хто страждає, лежить у лікарні. Коли я розбив якось голову, то молився перед операцією, щоб трапилися хороші лікарі. І все пройшло благополучно, я швидко одужав, усе зажило!» (Жан, 6 років).


Клас для дітей 7-8 років 
Відгуки дітей: «На уроках недільної школи мені ніколи не буває нудно! Нам завжди розповідають щось нове про Бога, різні біблійні історії. Також завдяки недільній школі я довідався про проект «Від серця до серця», а тепер їжджу з програмою «Планети Д» і допомагаю людям» (Адріан , 8 років).

Клас для дітей 9-10 років 
Відгуки дітей: «У недільній школі нас учать любити Бога і допомагати людям. Нам кажуть: «Зупинись, подумай, зроби добро!» (Аня, 9 років).

Клас 11-12 років 
Відгуки дітей: «Я вважаю, що ходити до недільної школи дуже важливо. Для чого? Щоб легше пройти земні труднощі й не втратити дружбу с Богом » (Ян, 11 років).
 
Онлайн-зустрічі та групові чати
Для більш поглибленого вивчення Біблії, спілкування, молитви  впродовж тижня організовані онлайн-зустрічі вчителів і дітей Недільної школи.
Кожен, хто бажає приєднатись до цікавих занять Недільної школи он-лайн, може отримати детальнішу інформацію за тел. +380 44 501-69-37, +380 68 506-54-05  (вт.-пт. з 10:00-18:00)

Шановні батьки!

Ми знаємо, що Ваша дитина особлива, талановита й унікальна!
Вона, як і всі діти, любить співати, грати в ігри, любить отримувати призи, слухати цікаві історії, дивитися лялькові й театралізовані вистави. Тому ми запрошуємо вас і вашу дитину провести незабутній час на заняттях Недільної школи, яка створена спеціально для дітей!


                           Дитячі програми в районах міста Києва 
Команда «Планети Д» приїжджає  до дітей, які живуть у різних районах Києва, на великому жовтому автомобілі - сцені, де є все необхідне для проведення дитячої програми прямо на вулиці. Атмосфера навколо перетворюється на святкову й радісну. Діти граються, співають, отримують призи і, звичайно, моляться й вивчають Слово Боже. Кожна така зустріч висвітлює різні питання, важливі для дітей: наприклад, як навчитися бути доброзичливим, наполегливим, слухняним, поважати старших, навчитися пробачати. Біблійні уроки є зрозумілими й цікавими, адже в процесі навчання використовуються яскраві наочні посібники, лялькові вистави й театралізовані постановки. Звісно, такі зустрічі з дітьми влаштовуються у теплу пору року.

 
                        Благодійний проєкт «Від серця до серця» 
Робити добро - це наша місія від Бога. Саме тому дитячим служінням був започаткований цей проект. Вихованці недільної школи разом із командою вчителів відвідують школи-інтернати, дитячі лікарні, пансіонати для ветеранів і людей похилого віку, проявляючи Божу любов, турботу й увагу до тих, хто потребує підтримки.
Відгук Маргарити, однієї з учасниць проекту: «Багато з тих людей, до яких ми приїжджаємо, перебувають у нелегких життєвих ситуаціях. Тому вони не завжди посміхаються. Але я помітила, як упродовж програми їхнє серце пом’якшується. І проводжають вони нас уже сповнені любов’ю й теплом».

 

                                          Християнські дитячі табори
Табір «Планета Д» - це час незабутніх вражень! Це неймовірно цікавий відпочинок, пізнавальні заняття з Біблії, спілкування, квести, походи, спортивні змагання й нові знайомства. Це унікальна можливість не тільки провести весело час, але й дізнатися про своє покликання, придбати позитивні риси характеру, навчитися робити добро.

         Щороку проходять такі табори для дітей віком 7-12 років:

Осінній табір
Це табір, який організовується під час осінніх канікул під Києвом у смт. Клавдієве на території ДОТ «Зміна». П’ять насичених подіями днів без гаджетів, на свіжому повітрі, серед нових друзів. Тематичні біблійні програми, квести й спортивні естафети, ток-шоу на актуальні теми, майстер-класи та ще багато цікавого й корисного!

Chrismas Holidays
Це табір, який організовується під час зимових канікул під Києвом у смт Клавдієве на території ДОТ «Зміна». Упродовж 5 днів діти досліджують біблійні принципи й істини в дуже цікавій наочній формі, беруть участь у змаганнях та конкурсах, переглядають християнські фільми й мультики, разом святкують Різдво Христове й отримують подарунки.

City Camp
Міський денний літній табір. Він організовується на території церкви «Перемога» і триває 5 днів.  Кожен день - це нова захоплива подорож, яка починається зі спільної молитви й веселої зарядки. А потім яскрава презентація теми дня, змагання між командами й наставниками, цікаві біблійні уроки, квести або спортивні змагання, майстер-класи, екскурсії, уроки англійської… Тобто нудьгувати дітям не доводиться! А щоб на все їм вистачало сил, щодня на них чекає ранковий перекус, смачний обід та корисний підвечірок.

Діти світла 
Позаміський літній табір, який влаштовується під Києвом у смт Клавдієве на території ДОТ «Зміна» впродовж тижня. На території табору є все для активного й веселого дозвілля: мотузковий парк, футбольне і волейбольне поле, критий басейн, смуга перешкод. Це табір активно-пізнавального відпочинку, програма якого спрямована на всебічне виховання особистості, засноване на біблійних істинах і християнських принципах. Також  дітям прищеплюються корисні звички, розкриваються цінності взаємодопомоги й взаємоповаги, адже в таборі кожна дитина є частиною команди, а тому вчиться діяти спільно.

Літній табір у Карпатах 
Оздоровчий відпочинок під час літніх канікул в екологічно чистій зоні України - на території туристичного комплексу «Великий». Кожен новий літній  сезон - це нова унікальна програма, завдяки якій діти ближче знайомляться з Богом і Його Словом, дізнаються про своє покликання, розвивають свої таланти й творчі здібності, вчаться будувати правильні стосунки всередині команди й підтримувати один одного. Табір «Планета Д» у Карпатах – це пригоди впродовж 8 днів, захоплива програма, цікаві квести й походи в гори, плавання у басейні, комфортні умови проживання й смачне 5-разове харчування. Кожна хвилина, проведена в таборі, наповнена позитивними враженнями й емоціями!

Спостереження батьків, діти яких побували в таборах «Планета Д»:
«Табір для дитини – це унікальна можливість жити без гаджетів і повна трансформація сприйняття світу. З табору діти повертаються іншими. Вони стають уважнішими  до рідних, аналізують свої вчинки та дії. Дякуючи таборам «Планети Д» діти змінюються на краще. Так хочеться, щоб те, що вони отримали в таборі, залишилося з ними назавжди» (Вікторія, мама Данила Бердника).
 

                              Святкові Різдвяні й Пасхальні програми
Це яскраві театралізовані дійства, мета яких розкрити глядачам справжнє значення Різдва й Пасхи, а на прикладах головних героїв навчити дітей бути доброзичливими,слухняними,наполегливими у навчанні. Кожна дитина,
присутня на такому святі, гарантовано отримує подарунок!

                                   Програми для дітей в інших містах
«Планета Д» є активним учасником фестивалів Ісуса по Україні від міжнародного служіння «Христос для всіх міст», головна мета якого - досягати кожне місто Євангелієм. Діти є важливим пріоритетом у роботі місії.  Саме тому під час фестивалів Ісуса «Планета Д» також організовує євангелізаційні дитячі програми.
Найчастіше на такі програми приходять діти, які ще не знайомі з Богом і не вірять у Нього. Але впродовж зустрічі вони дізнаються про те, що створені Богом, Який любить їх, що у Нього є особлива місія для кожного з них на цій землі. Дізнаються, як не дозволити гріху руйнувати їхнє життя, звернувшись по допомогу до Сина Божого Ісуса Христа.


                              Випуск дитячого журналу «Планета дітей» 
Двічі на рік  виходить випуск дитячого євангелізаційного журналу.
Це яскраве, барвисте видання, на сторінках якого є багато цікавої й корисної інформації для дітей різного віку та для їхніх батьків. Тут є  біблійні історії, цікаві завдання, новини про заходи «Планети Д», рекомендації для гарного дозвілля, повчальні історії Люсі Робін, інструкції з виготовлення оригінальних виробів, мудрі поради для батьків.


                                                     Вуличні євангелізації 
Ісус дав нам важливе доручення в Слові Божому: «Ідіть по цілому світові й усьому створінню Євангеліє проповідуйте!» (Марка 16:15).
І для виконання цієї важливої ​​справи немає вікових обмежень, головне - любити Бога й людей. Саме тому вчителі й вихованці Недільної школи виходять на вулиці міста і з вірою моляться за зцілення хворих, розповідають  про Божу любов, дарують усім охочим підбадьорливі листівочки зі Словом Божим і запрошують  до церкви.

 

                                 Церковні євангелізаційні фестивалі 
Церква «Перемога» – це місце для всієї родини. Щоб досягти сім'ї в Святошинському районі і познайомити їх з Ісусом,  щороку організовуються різні фестивалі, в яких дитяче служіння бере активну участь.
Упродовж дня для юних відвідувачів працює велика дитяча локація, наповнена всім, що люблять діти: батути, гіроскутери, аквагрим, настільні ігри, виготовлення виробів, розмальовування великих біблійних розмальовок, розпис картонних будиночків, ігри на увагу й спритність. А з центральної сцени «Планета Д» проводить тематичні дитячі біблійні програми, рухливі ігри та естафети, розіграші призів та смаколиків.

 

                                  Школа для підготовки юних служителів 
Ця школа організована для дітей та підлітків, які хочуть проявляти свої дари й таланти для служіння дітям у школах-інтернатах та лікарнях, людям похилого віку, багатодітним та малозабезпеченим родинам разом із командою «Планета Д» через проєкт «Від серця до серця». 

                                         Семінари для дитячих служителів 
Із радістю ділимося набутим досвідом служіння дітям та дорослим. Проводимо семінари для служителів дочірніх церков і всіх, хто цікавиться дитячим служінням.
Якщо у вас виникли запитання, телефонуйте:
 +380 44 501-69-37, +380 68 506-54-05 (вт-пт з 10:00-18:00)
або надсилайте лист на пошту:planetadetey@gmail.com

 

                                        «Школа для батьків» 
Усе про дітей від 0 до 18, від А до Я на  цікавих та практичних уроках.
Ви дізнаєтесь:
- які цілі виховання,
- що потрібно робити, коли дитина не слухає старших,
- як справлятися з дитячою агресією, грубістю, маніпуляціями та істериками,

- про вихід із кризових періодів у житті дитини,

- як боротися з дитячим насильством; шкільним булінгом,

- як захистити дітей від стресів.

Чекаємо на вас щонеділі о 12:00 за адресою:
вул. Малинська,16, в кімнаті 21 на другому поверсі будівлі при вході на територію церкви.
Запрошуємо вас подивитись відеосемінари на актуальні теми виховання дітей на нашому ютуб-каналі: (
https://www.youtube.com/watch?v=1UqYFoiaccs&list=PLFhbqDLznXmriFFDZE3xT46rD50sotX5T
                                                     Соціальні мережі
Якщо ви хочете довідатися більше про діяльність «Планети Д», заходьте на наші сторінки в соцмережах:

facebook: planetadetey.Kiev  (https://www.facebook.com/planetadetey.Kiev/)

youtube: (https://www.youtube.com/channel/UCCSWD_IWxY7MYdFe5NJHpCA?view_as=subscriber)

instagram: planeta_ditey  (https://www.instagram.com/planeta_ditey/?hl=uk)

 

Дитяче служіння  «Планета Дітей»

 

 

Дитяче служіння  «Планета Дітей»

 

 

 

Дитяче служіння  «Планета Дітей»

 

 

 

Дитяче служіння  «Планета Дітей»

 

 

Дитяче служіння  «Планета Дітей»

 

 


 

Facebook пастора Генрі Мадава Facebook церкви Перемога VCTV - канал YouTube

Лінія життя (цілодобово):

+380 44 501 69 36,
+380 97 177 22 42,
+380 93 573 44 91,
+380 66 406 65 01;
skype: lifeline.victory
сайт: lifeline.victorychurch.org.ua

Молитва покаяння

Загальноцерковні богослужіння проходять:

м. Київ, вул. Малинська, 16

у неділю о 9:00 та 12:00 (з сурдоперекладом)
у середу о 18:30.

Християнська церква «Перемога» - місце для всієї родини.

Powered by Cornerstone