Служіння фотографів

Наша команда - це молоде служіння, яке складається не тільки з професійних фотографів, але також з любителів і самоучок. І це важливий фактор, оскільки  багато хто вважає, що в нашому служінні тільки профі, які роками вчилися мистецтву фотографії. Хочеться відзначити, що коли створювалася наша команда, було усього декілька людей, які розумілися на фотографії, а всі решта - звичайні любителі, у деяких із них навіть не було своїх фотокамер. Як це буває в кожному служінні, люди приходили і починали щось робити. Але з часом все радикально змінилося.


Зараз наше служіння - це сформована команда сильних і професійних фотографів, які не зупиняються на досягнутому! За ці пару років, як існує наше служіння, були помилки і промахи, але ми кожен раз працюємо над ними і намагаємося досягти, як ми любимо в своєму колі казати, «кращої картинки». Для цього ми збираємо загальні збори з молитвою і обговореннями, а наші хлопці-професіонали проводять заняття, на яких навчають і передають свої знання та навички, які допомагають нам досягти більш високого рівня в нашій роботі.


Мета нашого служіння - висвітлювати життя і всі важливі заходи церкви «Перемога» в соціальних мережах (і не тільки), щоб люди, які будуть бачити наші фотороботи, мали можливість доторкнутися до відтвореної атмосфери і пережити її максимально повно.


У нашій церкві є багато служінь, з якими ми співпрацюємо, і досить таки часто наші зйомки не обмежуються територіально - бувають також і виїзні заходи. Наша команда також бере активну участь в житті церкви.


Коли ми працюємо на ниві Божій і викладаємось на максимум, вкладаючи в це свої сили, вміння, дари і таланти, вельми важливо знати для кого ми це робимо! Коли є чітке розуміння того, що ти знаходишся в правильному (в своєму) служінні і розвиваєш те, що дав тобі Господь, то ти будеш це робити найкращим чином і прагнути досягати ще кращих результатів!


Фотослужіння - це чудова команда, до якої може приєднатися бажаючий (любитель або профі), і служити своїм талантом нашому Великому Творцю!

 

 

 

 

Facebook пастора Генрі Мадава Facebook церкви Перемога VCTV - канал YouTube

Лінія життя (цілодобово):

+380 44 501 69 36,
+380 97 177 22 42,
+380 93 573 44 91,
+380 66 406 65 01;
skype: lifeline.victory
сайт: lifeline.victorychurch.org.ua

Молитва покаяння

Загальноцерковні богослужіння проходять:

м. Київ, вул. Малинська, 16

у неділю о 9:00 та 12:00 (з сурдоперекладом)
у середу о 18:30.

Християнська церква «Перемога» - місце для всієї родини.

Powered by Cornerstone