Лікарняне служіння

В нашій церкві «Перемога» в 2004 році було створено лікарняне служіння для надання допомоги хворим людям і медичному персоналу в лікувальних установах міста Києва.  Через це служіння ми несемо Слово Боже, Божу любов, силу, мудрість і благодать людям, що знаходяться на лікуванні.  І приходить надія туди, де її вже втратили.  Ми намагаємося, щоб після наших молитов був мир в серці людей, щоб вони зрозуміли і повірили, що Бог їх любить і хоче, щоб вони були здорові.

 У нашому служінні знаходяться ті, кому Бог вклав в серце велике бажання служити всім, хто знаходиться в лікарнях і потребує зцілення тіла і душі, а найголовніше - у порятунку, в примиренні з Богом.

 І Бог являє Свої чудеса!

 

 В одній лікарні ми помолилися за зцілення від туберкульозу чоловіка без постійного місця проживання.  Через тиждень ще раз помолилися за нього, подарували Новий Заповіт, принесли йому одяг, фруктові соки. Через деякий час він прийшов в нашу церкву і став постійно відвідувати її.  Потім здав аналізи, зробив знімок легенів - результат виявився відмінним: легені здорові!  Сьогодні він здоровий, має роботу, одружився і дуже вдячний Богу за зцілення і відновлення.

 

 В іншій лікарні в палаті була молода жінка.  У неї збиралася вода всередині організму, був поставлений діагноз «цироз печінки».  Лікарі порадили батькам цієї жінки забрати її з лікарні, щоб останні дні вона провела в домашніх умовах.  Але їй хотілося жити, виховувати двох маленьких синів ...   Ми помолилися за неї, подарували Новий Заповіт, сказали, щоб вона читала його.  Через тиждень ми прийшли в цю ж палату і ще раз помолилися за нашу хвору.  Виглядала вона вже краще. Через деякий час вона прийшла до церкви і розповіла, що у неї є висновок УЗД, яке показало, що печінка здорова.

 

 Ось ще одна чудова історія.  Молода жінка вдома лягла спати,  її чоловік був на нічній зміні.  Вранці, коли він повернувся з роботи, то побачив, що дружина стекла кров'ю: відкрилася кровотеча.  Він викликав швидку допомогу і дружину забрали в гінекологічне відділення, помістили в реанімацію, так як була велика втрата крові, гемоглобін впав до 46 одиниць.  Чоловікові лікарі сказали, що при такому гемоглобіні людський мозок вмирає, і навіть якщо його дружина виживе, то буде інвалідом і неповноцінною людиною.  Про це нам повідомила сусідка цієї сім'ї і дуже просила якось допомогти, тому що у них двоє маленьких дітей дошкільного віку.  Ми хотіли піти в лікарню, але в реанімацію не пустили.  Ми молилися за цю молоду жінку, просили, щоб Бог надприродно втрутився в цю ситуацію і допоміг їй одужати, щоб гемоглобін піднявся до норми і не було ніяких негативних наслідків після такої втрати крові.  Це сталося у вівторок, а вже в суботу ця молода жінка вийшла в коридор, щоб зустрітися зі своїм чоловіком - Бог почув нашу молитву і зцілив її!  Бог може все!  Слава Йому!

 

 Увечері, в одній з лікарняних палат, де знаходилося шість жінок різного віку, ми розповідали про Ісуса, про любов Божу до них.  Говорили, що Ісус - наш Спаситель, наш Цілитель.  Закликали хворих до покаяння - всі вони прийняли Ісуса Христа в своє серце.  Ми їм подарували картки з молитвою покаяння.  Потім індивідуально молилися за кожну жінку.  Хтось із них сидів, хтось лежав, тому що вже був глибокий вечір.  Потім ми попрощалися і пішли. Наступного тижня ми знову зайшли в цю ж палату.  Деякі жінки вже виписалися, з'явилися новенькі.  Але бабуся з «колишніх» зустріла нас на порозі дуже задоволена, весела і весь час повторювала: «Дивіться, я ходжу!  Дивіться, я ходжу!»  Я особливо не надала цьому значення, поки бабуся не розповіла: лікарі їй повідомили, що вона ходити вже не буде.  Вона кілька разів на день читала молитву покаяння, яку ми залишили їй, повірила в те, що Ісус її Спаситель і її Цілитель.  І стала ходити!  Лікарі були дуже задоволені результатами лікування, але бабуся сказала, що вона точно знає, Хто її зцілив.  Вона вирішила переписати цю молитву і подарувати доньці та онуці, щоб і вони пізнали Ісуса Христа.

 Слава Богу за всі чудеса, які Він робить!

 

 Молодий чоловік потрапив в аварію, втратив зір на 95%.  Після молитви через тиждень він розповів, що з його очей почали виходити тверді предмети, осколки скла ... Операцію скасували.  Лікарі були здивовані, вони не могли уявити, що таке може бути.

 Дівчина потрапила в аварію.  Були переломи рук, ніг, а також пошкоджена голова, в результаті чого сталася втрата пам'яті.  Вона називала тата мамою і маму татом. Наші служителі молилися за неї.  Через тиждень пам'ять відновилася!  А лікарі сказали, що таке відбувається тільки в одному випадку зі ста!

 

 Слава Богу за ці зцілення і багато інших, які Бог робить сьогодні за молитвами віруючих!

 Будьте здорові, щасливі, дякуйте Богові за все!

 

 Лідер лікарняного служіння

 Наталія Корецька

Лікарняне служіння Лікарняне служіння Лікарняне служіння Лікарняне служіння

 

Facebook пастора Генрі Мадава Facebook церкви Перемога VCTV - канал YouTube

Лінія життя (цілодобово):

+380 44 501 69 36,
+380 97 177 22 42,
+380 93 573 44 91,
+380 66 406 65 01;
skype: lifeline.victory
сайт: lifeline.victorychurch.org.ua

Молитва покаяння

Загальноцерковні богослужіння проходять:

м. Київ, вул. Малинська, 16

у неділю о 9:00 та 12:00 (з сурдоперекладом)
у середу о 18:30.

Християнська церква «Перемога» - місце для всієї родини.

Powered by Cornerstone