Додому

Служіння «ДОДОМУ» почало своє життя в церкві «Перемога» в квітні 2012 року. Воно об'єднує серця, небайдужі до болю дітей-сиріт, дітей, які позбавлені батьківської опіки, а також до тих, які разом з батьками опинилися в складних життєвих обставинах.

Звичайно таких людей у нашому суспільстві як би не помічають або навіть гидують ними. З боку держави вони не отримують гідної допомоги, але вихід є – цей вихід в Бозі.

«ДОДОМУ» спрямовує всі свої зусилля на повернення до повноцінного життя дітей, що опинилися за бортом нашого суспільства. 

 

Ціль команди ДОДОМУ - змінити життєві орієнтири таких дітей.

Усі діти - наше майбутнє. Ми віримо, що кожній дитині потрібно через реальні дії донести, що є Бог, який любить та піклується про кожного, чує молитви та дає надію на майбутнє. Саме сьогоднішні діти – це завтрашні дорослі, політики, бізнесмени, вчителі, тому дуже важливо сіяти в наших дітей зерна добра та любові Божої, щоб у майбутньому отримати кращу Україну.

У кожній дитині прихований бездонний Божий потенціал, неповторні дари і таланти. Служіння прагне наповнити любов'ю дитячі серця, подарувати шанс розвиватися, мріяти, вчитися.

Дітям необхідно показати інший світ, дати можливість відчути себе потрібними, вивести їх зі середовища насильства, жорстокості, егоцентризму та саморуйнування в інше життя, приготовлене для них Господом.

Якщо у вашому серці є бажання бути в служінні «ДОДОМУ» та разом із нами допомагати таким дітям, запрошуємо до нашої команди!

Більш детальну інформацію про проєкти «ДОДОМУ», а також новини та звіти можна знайти тут: http://ua.dodomu.vc/

 

Додому

 

 

 

Додому

Facebook пастора Генрі Мадава Facebook церкви Перемога VCTV - канал YouTube

Лінія життя (цілодобово):

+380 44 501 69 36,
+380 97 177 22 42,
+380 93 573 44 91,
+380 66 406 65 01;
skype: lifeline.victory
сайт: lifeline.victorychurch.org.ua

Молитва покаяння

Загальноцерковні богослужіння проходять:

м. Київ, вул. Малинська, 16

у неділю о 9:00 та 12:00 (з сурдоперекладом)
у середу о 18:30.

Християнська церква «Перемога» - місце для всієї родини.

Powered by Cornerstone