Міжнародне служіння церкви «Перемога»

Міжнародне служіння церкви «Перемога» покликане служити пастору, церкві, Божим помазаникам та народам за п'ятизірковими стандартами і принципам Царства Божого в Україні та за її межами. Функціонує з 2005 року.

Міжнародне служіння складається з декількох відділів:

Гостьовий відділ  забезпечує прийом гостей церкви за п'ятизірковими стандартами. Сфера відповідальності відділу включає:

1) попереднє листування з гостями;

2) бронювання житла;

3) організацію зустрічей гостей, логістику та супровід;

4) забезпечення побуту і харчування;

5) переклад гостям на служіннях.

Відділ «Допомоги» служить пастору під час церковних богослужінь, забезпечуючи його всім необхідним.

Англомовна спільнота

Для здійснення проповіді Євангелія в інших країнах потрібні люди зі знанням іноземних мов, особливо англійської. Міжнародне служіння об'єднує таких людей в одну команду, яка відповідає за різноманітні переклади з англійської на українську (російську) і з української (російської) на англійську.

Для навчання служителів англійській мові на базі Міжнародного служіння функціонує школа, де можуть навчатися практично всі бажаючі - як вивчати мову з нуля, так і вдосконалювати вже отримані раніше знання. При школі також проходить розмовний клуб англійської мови.

Міжнародний колл-центр

Цей відділ відповідає на дзвінки і листи з різноманітними молитовними проханнями, які приходять в міжнародний колл-центр церкви «Перемога». Служителі колл-центру моляться за зцілення хворих по телефону, дають відповіді на повідомлення, що приходять по електронній пошті, скайпу та іншим месенджерам.

Все, що робить Міжнародне служіння, присвячено Богові з метою поширення Євангелія, реалізації принципів Царства Божого. Разом із пастором Генрі ми хочемо донести всьому світу, що Ісус - Господь!

Facebook пастора Генрі Мадава Facebook церкви Перемога VCTV - канал YouTube

Лінія життя (цілодобово):

+380 44 501 69 36,
+380 97 177 22 42,
+380 93 573 44 91,
+380 66 406 65 01;
skype: lifeline.victory
сайт: lifeline.victorychurch.org.ua

Молитва покаяння

Загальноцерковні богослужіння проходять:

м. Київ, вул. Малинська, 16

у неділю о 9:00 та 12:00 (з сурдоперекладом)
у середу о 18:30.

Християнська церква «Перемога» - місце для всієї родини.

Powered by Cornerstone