Євангелізація на вулицях Києва

Євангелізація на вулицях Києва

«А Ісус підійшов і промовив до них та й сказав: Дана Мені всяка влада на небі й на землі.Тож ідіть і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа,

навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь» (Євангеліє від Матвія 28:18-20)

 

Виконати велике доручення Ісуса Христа – йти і проповідувати Добру Новину по всій землі усім людям – це палке бажання кожного істинного християнина. Церква перш за все є світлом для тих, хто в пітьмі, іншими словами, ми маємо сяяти не для самих себе, але для цього світу, який гине без Євангелія. 

 

Служіння євангелізації на вулицях Києва – це відгук на заклик нашого Господа та Спасителя йти та знаходити загублене. Команди євангелістів кожного тижня виходять на вулиці нашого міста та проповідують Благу Звістку, наповнюючи Київ Словом Божим та чудесами, що звершуються в ім’я  Ісуса Христа.

Команди проповідників несуть Євангеліє повсюди: у скверах, парках, біля житлових будинків, на вулицях та площах. Команди нараховують від 5 до 15 осіб, і вони завжди готові мобільно підключитися до проповіді у будь-якому районі нашого міста. Також служителі Євангелія завжди йдуть в авангарді різноманітних церковних заходів, де вони разом з іншими служіннями розповсюджують буклети, запрошуючи киян на різноманітні тематичні заходи, які проводить церква.

Також одним із інструментів проповіді Євангелія є кіноєвангелізація як просто неба в парках та окремих місцях Києва, так і в кінотеатрах та приміщеннях. Показ християнських фільмів, заснованих на реальних подіях, які є свідоцтвом Божої слави, відкривають серця до покаяння. 

 

Господь постійно дає нові інструменти, формати та підходи донесення Благої звістки та Його спасіння в сучасному світі. 

 

Нести Євангеліє - це Його доручення абсолютно кожному християнину, і для цього не потрібні спеціальні знання та навички, а просто згода нести Євангеліє, і це може робити кожен, відокремивши хоча б одну годину свого життя. Тому якщо Ви бажаєте стати частиною служіння євангелізації на вулицях Києва – ми з радістю запрошуємо Вас до нашої команди! 

 

Фейсбук: https://www.facebook.com/pg/evangelizaciya

Инсаграм: https://www.instagram.com/evangelizaciya/

 

Усю необхідну інформацію Ви можете дізнатися,  зателефонувавши за номером: +380 93 948 10 27

 

 

Facebook пастора Генрі Мадава Facebook церкви Перемога VCTV - канал YouTube

Лінія життя (цілодобово):

+380 44 501 69 36,
+380 97 177 22 42,
+380 93 573 44 91,
+380 66 406 65 01;
skype: lifeline.victory
сайт: lifeline.victorychurch.org.ua

Молитва покаяння

Загальноцерковні богослужіння проходять:

м. Київ, вул. Малинська, 16

у неділю о 9:00 та 12:00 (з сурдоперекладом)
у середу о 18:30.

Християнська церква «Перемога» - місце для всієї родини.

Powered by Cornerstone