Молитва за пастора

Чи потрібно говорити про важливість і необхідність молитви і, зокрема, молитви заступництва, якщо Сам Ісус Христос уже більше двох тисяч років у Своєму Небесному служінні  заступається перед Отцем за нас? Так написано в 1 посланні Івана 2:1. І Сам Бог сказав іще в посланнях пророків, що Його дім (а дім Його - це кожен із нас і Тіло Христа в цілому, в цьому випадку - церква «Перемога ») назветься домом молитви (див. Іс. 56: 7).

Тому в церкві «Перемога » кожен день групи заступників моляться за пастора Генрі Мадава згідно з веденням: щоб пастор в своєму житті в усьому мав Божу повноту, виконував Божу волю, сміливо і відкрито проповідував Тілу Христа і багатьом народам те, що відкриває Йому Бог; щоб Блага Звістка поширювалася до країв землі (див. Еф. 6: 18-19).

Місія служіння - у вірності , посвяченні та помазанні сприяти досягненню виконання Божого ведення стосовно життя пастора Генрі .

Служіння «Молитва за пастора» - це благословення як для пастора, так і для тих, хто молиться за нього (див. Мт.10:41). Радісно, коли благословення поширюються на життя тих, хто молиться, але не меншу радість ми отримуємо від Господа, коли стаємо свідками відповідей на молитви. Наприклад , під час крусейдів пастора в країнах Азії ми отримували конкретне слово знання про зцілення. А потім дуже радувало нас, що люди на місцях отримували зцілення від конкретних хвороб. Помазання (Божа сила), яке на пасторі Генрі, діє і на тих, хто молиться. Вони міцніють у внутрішній людині, зростають у служінні людям, зцілюються і отримують благословення у своє життя і в життя своїх рідних і близьких .

У цьому служінні велику увагу приділено питанням єдності та взаємовідносин. Тому один раз у квартал усі молитовники збираються разом на піст і молитву, після чого спілкуються в невимушеній атмосфері спільного відпочинку на природі. У кожній групі прийнято вітати іменинників, святкувати дні народження, а також молитися один за одного.

Молитовники - це воїни в Царстві Божому. Бог дав нам владу наступати на всю силу ворожу (Луки 10:19), щоб виривати та бурити, і щоб губити та руйнувати, щоб будувати й насаджувати (Єр.1:10), щоб поширювати вплив Царства Божого на землі.

 

Молитва за пастора

 

Молитва за пастора

 

 

 

Молитва за пастора

 

 

 

Facebook пастора Генрі Мадава Facebook церкви Перемога VCTV - канал YouTube

Лінія життя (цілодобово):

+380 44 501 69 36,
+380 97 177 22 42,
+380 93 573 44 91,
+380 66 406 65 01;
skype: lifeline.victory
сайт: lifeline.victorychurch.org.ua

Молитва покаяння

Загальноцерковні богослужіння проходять:

м. Київ, вул. Малинська, 16

у неділю о 9:00 та 12:00 (з сурдоперекладом)
у середу о 18:30.

Християнська церква «Перемога» - місце для всієї родини.

Powered by Cornerstone