Група прославлення

Слово Боже говорить, що «… наступає година, і тепер вона є, коли богомільці правдиві вклонятися будуть Отцеві в дусі та в правді, бо Отець Собі прагне таких богомільців. Бог є Дух, і ті, що Йому вклоняються, повинні в дусі та в правді вклонятись»»  (Iван.4:23-24)

Служителі групи прославлення церкви «Перемога» прагнуть стати саме такими поклонниками.

Ми прославляємо Бога співом, грою на музичних інструментах і ведемо зібрання віруючих в Божу присутність через хвалу і поклоніння Небесному Отцеві.

Можливість служити Богу в групі прославлення є у людей будь-якого віку, тому на базі групи прославлення церкви «Перемога» існують дитячий ансамбль «Чемпіони», підліткова команда, молодіжна команда Faithlift, старша команда і команда служіння «Золотий вік» (для тих, кому за 60). Є в групи прославлення і своя молитовна команда: вона, зокрема, молитовно підтримує левітів безпосередньо під час богослужіння.

Ми як служіння і кожен служитель окремо намагаємося розвивати свої таланти, разом проводимо репетиції, молимося і поклоняємося Богу, щоб стати згуртованою командою, пишемо нові пісні й, звичайно ж, беремо участь у «домашніх» і виїзних служіннях церкви – наприклад, «Фестивалі Ісуса» по всій Україні та по всьому світу.

Якщо ви хочете прославляти Господа співом або грою на музичних інструментах і маєте для цього необхідні навички та здібності, ми з радістю запрошуємо вас приєднатися до нашої команди!

 

Група прославлення Група прославлення Група прославлення

Facebook пастора Генрі Мадава Facebook церкви Перемога VCTV - канал YouTube

Лінія життя (цілодобово):

+380 44 501 69 36,
+380 97 177 22 42,
+380 93 573 44 91,
+380 66 406 65 01;
skype: lifeline.victory
сайт: lifeline.victorychurch.org.ua

Молитва покаяння

Загальноцерковні богослужіння проходять:

м. Київ, вул. Малинська, 16

у неділю о 9:00 та 12:00 (з сурдоперекладом)
у середу о 18:30.

Християнська церква «Перемога» - місце для всієї родини.

Powered by Cornerstone