Служіння духовної свободи і консультування

Початком заснування служіння можна вважати час проведення конференції «Ідемо по всьому світу» в церкві «Перемога» за участю Карлоса Аннакондіа в квітні 2008 року.

За кілька днів до початку конференції в церкву приїхав його син Хосе Марія Аннакондіа. Він попросив набрати команду з 50-ти осіб для навчання основним принципам духовного звільнення, щоб під час проповіді та молитви Карлоса Аннакондіа ця команда могла паралельно служити разом з ним. Протягом тижня Хосе Марія проводив інтенсивні заняття і молитви.

Конференція пройшла успішно, а лідерський склад церкви отримав помазання на звільнення людей від усякого роду залежностей.

Через деякий час пастор Генрі Мадава створив служіння, яке назвав «Духовна свобода і консультування».

У це служіння прийшли лідери, які пройшли школу Хосе Марія Аннакондіа. Була проведена додатково двомісячна школа, де вивчався досвід всесвітньо відомих служителів, які успішно рухались у питаннях звільнення: Лестера Самралла, Дерека Принса, Норвела Хейза, Ніла Андерсона, Пітера Хорробіна і Карлоса Аннакондіа.

Для проведення служіння були підготовлені анкети-опитувальники, які служили додатковим матеріалом для звільнення людей від родових проклять, непрощення, окультизму, сексуальних гріхів та інших душевних, фізичних та духовних проблем. Вивчалися питання етики нерозголошення таємниць сповіді, милості та співчуття до змучених духовними атаками людей.

Служіння звільнення ведуть обов'язково два консультанти.

На сьогодні в служінні постійно є більше десяти вірних і духовно грамотних служителів.

На базі служіння “Духовна свобода та консультування” існує школа “Християнин, звільни себе сам”.

Заняття в ній проводяться протягом 4-х місяців.  Основні теми навчань присвячені вивченню питань, що допомагають  звільнитись від різного роду проклять, важливості позитивного мислення, правильного сповідування та інших питань, які допомагають укоренитися в Господі й стати переможним і плодоносним християнином.

 

Facebook пастора Генрі Мадава Facebook церкви Перемога VCTV - канал YouTube

Лінія життя (цілодобово):

+380 44 501 69 36,
+380 97 177 22 42,
+380 93 573 44 91,
+380 66 406 65 01;
skype: lifeline.victory
сайт: lifeline.victorychurch.org.ua

Молитва покаяння

Загальноцерковні богослужіння проходять:

м. Київ, вул. Малинська, 16

у неділю о 9:00 та 12:00 (з сурдоперекладом)
у середу о 18:30.

Християнська церква «Перемога» - місце для всієї родини.

Powered by Cornerstone