Госпітальне служіння

Госпітальне служіння розпочало свою діяльність у травні 2015 року в межах капелано-волонтерського руху на території Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» в м. Києві.

Служителі відвідують такі відділення військового госпіталю:

  • гастроентерологічне
  • психіатричне
  • пульмонологічне
  • гнійної хірургії
  • кардіологічне
  • офтальмологічне
  • щелепно-лицевої хірургії
  • реанімацію
  • хоспіс та інші.

Мета служіння - підтримати воїнів АТО і придбати їх душі для Царства Божого, показуючи їм свою вдячність, увагу, любов, турботу, ділячись Благою Звісткою, молячись за них і з ними, підтримуючи з деякими подальший зв'язок, а також надаючи матеріальну підтримку (ліки, одяг, пелюшки, поповнення мобільних рахунків, фрукти, соки та інше).

За рік близько 500 людей прийняли Ісуса Христа своїм Господом. У деяких відділеннях із обмеженим доступом для відвідування ми проводили міні-групи, де за один раз іноді покаялися близько 20 людей. Є ряд випадків, коли після молитви хлопці швидше одужували, скасовувалися операції, все загоювалося набагато швидше; виписували з госпіталю на кілька тижнів раніше, ніж планували; починали розмовляти ті, хто втратив цю здатність... Найкраща для нас подяка -  від Бога та коли самі хлопці дзвонять і дякують!

Віра діє любов'ю. Наша любов до тих, хто захищає нашу країну, а також нас з вами і наші сім'ї, безмежна!

 «Тоді скаже Цар тим, хто праворуч Його: Прийдіть, благословенні Мого Отця, посядьте Царство, уготоване вам від закладин світу. Бо Я голодував був і ви нагодували Мене, прагнув і ви напоїли Мене, мандрівником Я був і Мене прийняли ви. Був нагий і Мене зодягли ви, слабував і Мене ви відвідали, у в'язниці Я був і прийшли ви до Мене.  Тоді відповідять Йому праведні й скажуть: Господи, коли то Тебе ми голодного бачили і нагодували, або спрагненого і напоїли? Коли то Тебе мандрівником ми бачили і прийняли, чи нагим і зодягли? Коли то Тебе ми недужого бачили, чи в в'язниці і до Тебе прийшли? Цар відповість і промовить до них: Поправді кажу вам: що тільки вчинили ви одному з найменших братів Моїх цих, те Мені ви вчинили»  (Матв.25:34-40)

Якщо наша діяльність озивається у вашому серці, то ви можете приєднатися до нас. Будемо раді поповненню команди!

Щосуботи о 14:00 ми зустрічаємося біля госпіталю - вул. Госпітальна, 18.

За більш детальною інформацією звертайтеся за тел. +380 67 659-22-28, Андрій

 

Госпітальне служіння

 

 

Facebook пастора Генрі Мадава Facebook церкви Перемога VCTV - канал YouTube

Лінія життя (цілодобово):

+380 44 501 69 36,
+380 97 177 22 42,
+380 93 573 44 91,
+380 66 406 65 01;
skype: lifeline.victory
сайт: lifeline.victorychurch.org.ua

Молитва покаяння

Загальноцерковні богослужіння проходять:

м. Київ, вул. Малинська, 16

у неділю о 9:00 та 12:00 (з сурдоперекладом)
у середу о 18:30.

Християнська церква «Перемога» - місце для всієї родини.

Powered by Cornerstone