Жінка з місією

До 2013 року служіння «Жінка з місією» розвивалося, як всі подібні служіння: один раз на місяць проводилися загальні жіночі збори і в проміжках - консультації жінок, які потребували порад і підказок з боку. Але така діяльність не відповідала назві служіння і ведення, яке Бог вклав в серце Пастора Генрі.

Пастор Генрі Мадава: «Для мене служіння «Жінка з місією» - це не просто допомогти жінкам будувати правильно свої стосунки з чоловіками і дітьми. Але в моєму серці це рух, який покриває всю країну, щоб допомогти жінкам виконати свою місію на цій землі. Це -мета створення служіння «Жінка з місією». У майбутньому ми будемо знімати стадіони в різних містах України, щоб проводити конференції «Жінка з місією», де будуть проповідувати по 5 - 10 проповідників з усього світу, співати знамениті співаки і виступати відомі актори, а також будуть ділитися своїми свідченнями успішні в своїй справі спасенні та хрещені Духом Святим бізнес-леді і жінки-політики.  Для цього я очікую, щоб піднялися жінки-воїни. Я вірю, що настане час, коли за 1 - 2 дні до початку крусейдів, які я проводжу по всьому світу, ми будемо робити великі жіночі конференції, щоб спрямувати, оживити і надихнути жінок в цих країнах. Нині час, коли Бог піднімає Україну та її жінок. І якщо зміняться жінки, зміниться й жіночий рух «Жінка з місією».

 

За роки існування служіння кілька разів змінювався його формат. На сьогодні це ряд напрямків, покликаних допомогти кожній жінці знайти і виконати своє призначення - це і є мета служіння. Зробити це можна, тільки вплинувши на багато сфер життя жінок і на їх мислення.

 

Важливо, щоб жінка усвідомила свою значимість і силу, а це можливо лише тоді, коли вона пізнає свою цінність у Христі. Тому служіння «Жінка з місією» ініціювало ряд проєктів, які допомагають торкнутися сердець жінок і залучити їх до пізнання себе і Бога.

 

На сьогодні в служінні «Жінка з місією» функціонують такі напрямки:

 

Навчальні програми для жінок

За 7 років ми навчили за програмою «Дошлюбні стосунки» 126 дівчат, у тому числі 22 невіруючих; за програмою «Доброчесна дружина» - 73 дружини, в тому числі 13 невіруючих. Дружин важче переконати, що їм потрібно вчитися, навіть якщо не все добре в сім’ї! Але навчання звичайно змінює обстановку в сім'ї, тому що, перш за все, змінюється сама жінка: її звички, реакції, мотиви, підходи і, звісно, ставлення до чоловіка! А дівчата отримують цінні настанови і підказки про те, як за біблійними принципами будувати стосунки до створення сім'ї.«Збережи життя»: допомога вагітним жінкам у кризових ситуаціях

Ми розуміємо цінність людського життя і знаємо, що світ його не цінує, особливо, коли його практично ще не видно. Дитина в утробі незахищена, а мама часто буває обманута і перебуває в своєму невігластві, думаючи, що, зробивши аборт, вона вирішить всі свої проблеми. І, звичайно, за цим стоїть диявол! А ми покликані руйнувати його справи.

Тому ми відразу почали працювати з жіночими консультаціями, а також із центрами для одиноких матерів. В результаті сьогодні наші банери висять у всіх жіночих консультаціях лівого берега і в Святошинському районі м. Києва. Працює телефон довіри. Це непроста робота, але за цей час ми зберегли життя двом хлопчикам і трьом дівчаткам.

Крім цього, допомогли 10 жінкам, які не збиралися робити аборту, але перебували у важких сімейних і фінансових обставинах.

Наші публікації в фейсбуці охопили 4700 жінок.


Молитва матері

Починали молитися між служіннями, а зараз молитви проходять у таких районах Києва: Солом'янський, Деснянський і Шевченківський.

Зцілення взаємовідносин мам зі своїми дорослими дітьми

 У цьому напрямку ми почали працювати в 2018 р. Це дуже актуальна проблема в сучасних сім'ях, і ми намагаємося вирішити її через проповіді мамам дорослих дітей, згідно зі Словом Божим, і через молитви.

"Немає межі досконалості"

Проводимо семінари з краси, метою яких є пробудити бажання в жінок доглядати за собою і вміти підкреслити свою неповторну красу.

 Також на багатьох міських і церковних заходах служителі цього напрямку роблять жінкам і дівчатам макіяж і зачіски. За останні 3 роки (це час проведення сімейних фестивалів, ми на подібних заходах послужили 880 жінкам, крім цього, говорили з ними про Господа.

Профілактика негативних явищ в навчальних закладах «Вибір за тобою»

Команда працює за програмою, затвердженою Міністерством освіти України.

 За 7 років навчили 1447 чоловік молоді. Учні дуже вдячні за те, що ми обговорюємо з ними такі важливі теми.

 Керівництво теж перейнялася симпатією і повагою до нас, просять, щоб ми продовжували свою роботу, і радять нас своїм колегам.

«Рахав»: допомога жінкам комерційного сексу у звільненні та адаптації до нормального життя в суспільстві

Працюють 3 телефони довіри, які рекламуються в фейсбуці. Розробили спеціальний буклет для євангелізації таких жінок, також вручаємо їм Нові Заповіти, молитву покаяння і запрошення до церкви. На євангелізаціях спілкувалися з 139-ма жінками, з них покаялися 36.

Проводимо роботу в навчальних закладах із молоддю. Замовили і надрукували книгу «Секс-вишенька на торті» для роздавання молоді в навчальних закладах, а також візитки «Корисні телефони та інформація з протидії работоргівлі». Проводимо профілактичні уроки «Фактори ризику потрапляння в проституцію» і «Як не стати жертвою работоргівлі?»

Центр практичної та консультативної допомоги жінкам у кризових ситуаціях

Із квітня по грудень 2013 р. (час роботи центру на лівому березі Києва) його відвідали 32 людини, із них 4 людини прийшли до церкви. Надалі ми відкрили центр і на правому березі. Ці центри на сьогоднішній день не функціонують, тому що на оренду потрібні постійно немалі фінанси і багато людей. Але ми набули досвіду, який будемо використовувати в майбутньому.

Жіночий клуб «Успішна і щаслива»

Почав свою роботу в 2015 році. Був створений як місток між церквою і суспільством з метою запрошувати невіруючих жінок і дати їм можливість слухати та застосовувати секрети успіху і щастя, якими діляться запрошені спікери. Провели близько 30-ти клубних зустрічей, на яких були присутні 768 жінок.

Охматдит – центр зцілення

Цей напрямок працює з 2017 року. Ми написали офіційного листа головному лікарю від Благодійного Фонду «МИР І ДОБРОБУТ» і нам дозволили відвідувати дітей, які лікуються в цій лікарні, та їх мам.

 Для дітей ми проводимо, спільно зі служіннями «Планета Д» і «Росточок», різні ігрові заходи з подарунками і призами. Мамам служимо психологічною підтримкою і послугами з догляду за обличчям, руками і волоссям, а також послугами макіяжу, також, по можливості, задовольняємо їх потреби в медикаментах, речах і фінансах.

Інформаційний відділ займається розміщенням информації про життя служіння «Жінка з місією» в соцмережах та на сайті церкви «Перемога».

 Проведення жіночих конференцій

У 2013 р. провели конференцію «Жінка з місією». Її відвідали понад 600 осіб, біля половини з них приїхали з церков «Перемога» з інших міст. На конференції проповідували Гвен Молієрт і пастор Генрі Мадава. Також було проведено кілька семінарів за темами, які незмінно хвилюють жінок.
Зараз плануємо проведення наступної жіночої конференції.

Проведення тематичних і святкових зустрічей для жінок

 За цей час провели кілька зустрічей для жінок церкви, куди запрошували їх прийти зі своїми подругами: Різдвяна, до Дня матері, також кілька тематичних: «Любов є!», «Залиши свій слід!», «у головній ролі- вона».


 
Жінка з місією

 

 

Жінка з місією

 

 

Facebook пастора Генрі Мадава Facebook церкви Перемога VCTV - канал YouTube

Лінія життя (цілодобово):

+380 44 501 69 36,
+380 97 177 22 42,
+380 93 573 44 91,
+380 66 406 65 01;
skype: lifeline.victory
сайт: lifeline.victorychurch.org.ua

Молитва покаяння

Загальноцерковні богослужіння проходять:

м. Київ, вул. Малинська, 16

у неділю о 9:00 та 12:00 (з сурдоперекладом)
у середу о 18:30.

Християнська церква «Перемога» - місце для всієї родини.

Powered by Cornerstone