Пасторське піклування

Служіння «Пасторське Піклування» призначене проявляти піклування та турботу тим людям, які приходять на загальноцерковні богослужіння.

Служіння «Пасторське Піклування»

Служіння «Пасторське Піклування» призначене проявляти піклування та турботу тим людям, які приходять на загальноцерковні богослужіння.

 

До Филипʼян 2:20-22: «Бо я не маю нікого такого ж старанного, щоб він так щиро піклувався про вас; Тому що всі шукають свого, а не того, що бажане Ісусові Христу. А його вірність вам відома, тому що він, як син батькові, служив мені, коли я благовістив».

 

Адже кожна людина в незалежності від її статусу та положення в першу чергу потребує любові та прийняття, а в певних обставинах підтримки та допомоги.

Наша головна мета – це протягнути руку підтримки будь-якій людини, що має потребу у цьому на даний момент.

Основний час, коли ми служимо людям – це «до» та «після» богослужінь: вітаємо людей, спілкуємось з ними, щоб дізнатися про їх потреби, молимось за них та підтримуємо через Слово Боже.

Якщо хтось потребує додаткової допомоги, тоді направляємо їх в ті служіння, що призначені допомагати в вирішенні саме тих питань та потреб, які є у цієї людини.

Якщо людина ніде не задіяна в церкві та хоче розвиватися і навчатися, ми направляємо її до різних шкіл церкви.

 

Велику увагу приділяємо також тим людям, які перестали ходити до церкви. Про цих людей піклуються служителі підрозділу служіння, який має назву «Друге Дихання».

Життя християнина можна порівняти з марафоном по місцевості, де зустрічаються різні перешкоди. При цьому біг починають багато, але саме через перешкоди на шляху, не всі завершують свій марафон, сходячи з дистанції на різних етапах.

Досконала воля Божа для кожної людини – щоб вона дійшла до кінця: «Я змагався добрим змагом, свій біг закінчив, віру зберіг» (2 Тимофію 4:7). Тому ми робимо все можливе, щоб люди поверталися назад до Бога і до церкви та входили в своє призначення, дійшовши разом з Богом до кінця (до фінішу).

Цих людей ми досягаємо за допомогою дзвінків, листів та привітань з днем народження, відвідувань та особистих зустрічей.

Наш основний принцип роботи і успіху: ми любимо людей, будуємо з ними довірчі відносини, ставимося до них з щирістю та розумінням.

 

Facebook пастора Генрі Мадава Facebook церкви Перемога VCTV - канал YouTube

Лінія життя (цілодобово):

+380 44 501 69 36,
+380 97 177 22 42,
+380 93 573 44 91,
+380 66 406 65 01;
skype: lifeline.victory
сайт: lifeline.victorychurch.org.ua

Молитва покаяння

Загальноцерковні богослужіння проходять:

м. Київ, вул. Малинська, 16

у неділю о 9:00 та 12:00 (з сурдоперекладом)
у середу о 18:30.

Християнська церква «Перемога» - місце для всієї родини.

Powered by Cornerstone