Золотий вік

Служіння «Золотий Вік» покликане досягати Євангелієм та приносити принципи Божого Царства в покоління людей віком від 55 років і старших.

 

Похилий вік та вихід на пенсію в суспільстві часто сприймаються як неминучий факт зупинки життєвої активності та розвитку, що з часом приводить людину до усвідомлення своєї непотрібності.

 

В Божому Царстві людина будь-якого віку здатна рости і розвиватися, рухатися вперед і приносити добрий плід: «Зацвіте справедливий, як пальма, і виженеться, немов кедр на Ливані, посаджені в домі Господнім цвітуть на подвір'ях нашого Бога, іще в сивині вони будуть цвісти, будуть ситі та свіжі, щоб розповідати, що щирий Господь, моя скеля, і в Ньому неправди нема!» (Пс. 91:13-16).

Згідно зі Словом Божим кожна людина «золотого віку» - це велика цінність в очах Божих. Господь бажає наповнити його життя Своїм змістом і цілями, любов'ю і миром, плодами порятунку і праведності, перемогою над життєвими ситуаціями і обставинами. Це стає доступним через особисті стосунки з Ним і пізнання Божої істини.

 

Ведення служіння «Золотий Вік» здійснюється через кілька напрямків руху:

 

  1. Основні зборів служіння «Золотий Вік» проходять кожної другої суботи місяця о 11:00 в залі для богослужінь, де всі присутні через прославлення і поклоніння Господу зможуть зануритися в атмосферу Божої присутності, почути проповідь Слова Божого на важливі та актуальні теми, молитися і спілкуватися з іншими віруючими. Від метро Академмістечко в 10.30 і 10.55 можна приїхати на територію церкви (вул. Малинська, 16) церковним автобусом сірого кольору з табличкою «Церква Перемога». Після зборів цим же автобусом можна доїхати назад до метро. Запрошуємо всіх бажаючих відвідати наші зібрання. До зустрічі, друзі!!!  
  2. Благодійні напрямки в служінні орієнтовані на співпрацю з державними соціальними службами та установами, спеціалізованими закладами і пансіонатами для інвалідів та людей похилого віку для надання духовної, психологічної, фізичної та матеріальної допомоги людям похилого віку.
  3. Напрямок по зміцненню здоров'я: семінари здорового харчування і фізичні тренування для оздоровлення тіла.
  4. Творчий напрямок служіння дає можливість кожному віком 55 + на максимум проявляти, реалізовувати і плекати свої дари, таланти і здібності. Для цього служіння проводить різні майстер-класи, вечори талантів, концерти, різні конкурси.

 

Золотий вік Золотий вік Золотий вік

  1. Золотий вік

Facebook пастора Генрі Мадава Facebook церкви Перемога VCTV - канал YouTube

Лінія життя (цілодобово):

+380 44 501 69 36,
+380 97 177 22 42,
+380 93 573 44 91,
+380 66 406 65 01;
skype: lifeline.victory
сайт: lifeline.victorychurch.org.ua

Молитва покаяння

Загальноцерковні богослужіння проходять:

м. Київ, вул. Малинська, 16

у неділю о 9:00 та 12:00 (з сурдоперекладом)
у середу о 18:30.

Християнська церква «Перемога» - місце для всієї родини.

Powered by Cornerstone