Золотий вік

Служіння «Золотий Вік» покликане досягати Євангелієм та приносити принципи Божого Царства в покоління людей віком від 55 років і старших.


Похилий вік та вихід на пенсію в суспільстві часто сприймаються як неминучий факт зупинки життєвої активності та розвитку, що з часом приводить людину до почуття своєї непотрібності, самотності.

В Божому Царстві людина будь-якого віку здатна рости й розвиватися, рухатися вперед і приносити добрий плід: 

«Зацвіте справедливий, як пальма, і виженеться, немов кедр на Лівані, посаджені в домі Господнім цвітуть на подвір'ях нашого Бога, іще в сивині вони будуть цвісти, будуть ситі та свіжі, щоб розповідати, що щирий Господь, моя скеля, і в Ньому неправди нема!»  (Пс. 91:13-16).


Ведення служіння «Золотий Вік» здійснюється через кілька напрямків руху:

1.Основні збори служіння «Золотий Вік» проходять у суботу один раз у два місяці об  11:00 в залі для богослужінь, де всі присутні через прославлення і поклоніння Господу зможуть зануритися, відпочивати в атмосферу Божої присутності, почути проповідь Слова Божого на важливі та актуальні теми, молитися, спілкуватися з іншими вірянами.
Про час цього служіння можна дізнатися з новин церкви Перемога, зателефонувавши в офіс церкви, та ця інформація завжди є на сторінці Золотого віку в Фейсбуці.

На зібрання від метро Академмістечко о 10:30 і 10:55 можна приїхати на територію церкви (вул. Малинська, 16) безкоштовним автобусом з табличкою «Церква Перемога».
Також безкоштовними автобусами з районів м. Києва. 
Після зборів цими ж автобусами можна доїхати назад до метро та в райони.    

2.Благодійні напрямки в служінні орієнтовані на співпрацю з державними соціальними службами та установами, спеціалізованими закладами й пансіонатами для  людей похилого віку для надання духовної, психологічної, фізичної та матеріальної допомоги людям похилого віку.

3.Напрямок щодо зміцнення здоров'я: семінари здорового харчування і фізичні тренування для оздоровлення тіла, танцювальне направлення та семінари від медичного служіння.

4.Творчий напрямок служіння дає можливість кожному віком 55 +  виявити, реалізовувати свої дари, таланти й здібності. Для цього у служінні плануються вечори талантів, танцювальний гурток, семінари, вікторини, лотереї тощо.

Ми на вас чекаємо, друзі.


Якщо у вас будуть запитання  зателефонуйте, будь ласка, в офіс церкви за номером (044) 501-69-34.

Золотий вік

 

Золотий вік Золотий вік

 

Золотий вік Золотий вік

Facebook пастора Генрі Мадава Facebook церкви Перемога VCTV - канал YouTube

Лінія життя (цілодобово):

+380 44 501 69 36,
+380 97 177 22 42,
+380 93 573 44 91,
+380 66 406 65 01;
skype: lifeline.victory
сайт: lifeline.victorychurch.org.ua

Молитва покаяння

Загальноцерковні богослужіння проходять:

м. Київ, вул. Малинська, 16

у неділю о 9:00 та 12:00 (з сурдоперекладом)
у середу о 18:30.

Християнська церква «Перемога» - місце для всієї родини.

Powered by Cornerstone