Проєкт «Є НАДІЯ - ДОПОМОГА ПІД ЧАС ВІЙНИ У ЗАХІДНІЙ УКРАЇНІ».

Минув місяць від початку війни в Україні. Ця біда торкнулася кожного, від Маріуполя до Ужгорода, від Чернігова до Миколаєва. Захід та Схід, Північ та Південь зустріли різні виклики.
Хтось пережив руйнування будинків та міст, хтось зустрівся з неймовірний потоком евакуйованих людей та потреби у вирішенні розселення, харчування, надання гуманітарної допомоги. Хтось пережив смерть близьких, хтось розставання з рідними, які покинули країну у пошуках безпечного місця для притулку з дітьми.

Саме в цей час старшим пастором церков «Перемога» Генрі Мадава було створено проєкт «Є НАДІЯ - ДОПОМОГА ПІД ЧАС ВІЙНИ У ЗАХІДНІЙ УКРАЇНІ». 
Під керівництвом  регіонального пастора церков «Перемога» Західної України Андрія Полєтаєва продовжується  діяльність, що спрямована на допомогу евакуйованим особам в таких містах Західної України як: Ужгород, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Калуш, Стрий, Трускавець та у деяких населених пунктах областей, що відносяться до цих міст.

За цей період команда зустрічала людей з евакуйованих потягів, прокладали безпечні маршрути, доставляли на авто та пішки до кордону Польщі, Словаччини та Румуніі, годували, надавали прихисток, задовільняли потреби у одязі, ліках, харчуванні, поселяли тимчасово та довготривало, робили ремонти у приміщеннях, які можна використовувати для житла, підтримували молитовно, служили автомобілями, консультували, відвідували переселенців у дитячих будинках, будинках пристарілих, формували базу оренди житла, приймали та турбувалися про доманшіх тварин, створювали групи надії для підтримки та спілкування, 24/7 приймали дзвінки на гарячій лініі та ін.

За цей період було розпочато роботу  двох складів для отримання та розподілу гуманітарної допомоги в містах Ужгород та Львів. 
Гуманітарна допомога зі складів відправляється в Київ, а з Києва по різним містам України.
Це тільки початок роботи наших складів, допомога з яких буде розподілятися по усіх містах, де допомога потрібна найбільш.

Щиро дякуємо усій команді волонтерів проєкту, усім благодійникам та усім небайдужим, що долучилися до проєкту «Є НАДІЯ!»

 

Проєкт «Є НАДІЯ - ДОПОМОГА ПІД ЧАС ВІЙНИ У ЗАХІДНІЙ УКРАЇНІ».

.

Проєкт «Є НАДІЯ - ДОПОМОГА ПІД ЧАС ВІЙНИ У ЗАХІДНІЙ УКРАЇНІ».

 

Проєкт «Є НАДІЯ - ДОПОМОГА ПІД ЧАС ВІЙНИ У ЗАХІДНІЙ УКРАЇНІ».

 

Проєкт «Є НАДІЯ - ДОПОМОГА ПІД ЧАС ВІЙНИ У ЗАХІДНІЙ УКРАЇНІ».

Facebook пастора Генрі Мадава Facebook церкви Перемога VCTV - канал YouTube

Лінія життя (цілодобово):

+380 44 501 69 36,
+380 97 177 22 42,
+380 93 573 44 91,
+380 66 406 65 01;
skype: lifeline.victory
сайт: lifeline.victorychurch.org.ua

Молитва покаяння

Загальноцерковні богослужіння проходять:

м. Київ, вул. Малинська, 16

у неділю о 9:00 та 12:00 (з сурдоперекладом)
у середу о 18:30.

Християнська церква «Перемога» - місце для всієї родини.

Powered by Cornerstone