Благодійний вечір Merry Christmas Show

✨ Напочатку  2020 року   пройшло справжнє свято для всієї родини – Різдвяне Містечко. ( https://www.facebook.com/fest.ff/)
Так швидко, захоплююче і цікаво пролетіли три дні нового року – із третього по п’яте січня!

Так багато людей були зацікавлені нашою локацією! Відвідувачі приймали участь у благодійності, писали свої обітниці зробити добрі справи на сердечках, які вішали на гілочки нашого Дерева Добрих Справ. Там, де не вистачало ідей, Банка Добрих Справ допомагала людям витягнути вже придуману нами добру справу. Іноді це жадана ідея для тих, хто дійсно хоче зробити щось хороше, але не знає, що саме... Естафета добрих сердець заохочує передавати добро далі!
Ще відбувся розіграш призів від Руху Добра для активних відвідувачів Різдвяного Містечка. Було багато інших цікавинок, які заохочують робити добро.

✨ А найголовнішою подією можна назвати благодійний вечір Merry Christmas Show, який відбувся у суботу 4.01.2020. Це було неймовірно прекрасне, шикарне шоу з різдвяними світовими хітами у виконанні зірки Anyanya за участю симфонічного оркестру. Виступали степіст, кращий саксафоніст України Andrey Chmut та інші виконавці.

Гості вечора мали можливість взяти участь у благодійній акції «Подаруй тепло на Різдво», яку презентував Рух Добра. Благодійний аукціон вмотивував деяких гостей забезпечити подарунками більш ніж одну дитину. Також гості писали на листівках побажання для дітей. А завершився вечір розіграшом путівки на двох у Карпати! (https://www.facebook.com/karpaty.siontour/)

Дякуємо всім учасникам Руху Добра і всім небайдужим, які вже зробили свої благодійні внески, і тим, хто ще планує це зробити. Адже ми все ще продовжуємо збір коштів, теплих речей і заохочуємо згуртовуватись, залучати свої компанії до доброї справи: забезпечити теплими речами і смаколиками дітей, позбавлених батьківської опіки, сиріт, дітей із фізичними вадами, дітей з АТО та інших соціально незахищених верств населення.

ЯК САМЕ ТИ МОЖЕШ ДОПОМОГТИ ⬇️⬇️⬇️

– Перерахувати кошти на картку чи на рахунок (див. нижче) і повідомити нам суму й програму – ДІТИ!

– Залучити компанію або друзів і забезпечити подарунками дітей в одному чи в кількох інтернатах. Звертайтеся до нас за контактами!

– Зробити теплі речі власноруч і передати нам!


———————————-
Банківські реквізити для благодійних внесків:

__________________________

Картка Приватбанку: 5169 3305 1344 8859

Отримувач: ВБФ «МИР І ДОБРОБУТ»

ЄДРПОУ: 21677439

Рахунок: UA643218420000026001053127054

Банк: АТ КБ «ПРИВАТБАНК», МФО: 321842

Призначення платежу: добровільні пожертви

_______________________

НАШІ КОНТАКТИ:

facebook/Instagram - do.good.kyiv

e-mail: ruh.dobra@gmail.com

тел. +380 68 522 17 70

Благодійний вечір Merry Christmas Show Благодійний вечір Merry Christmas Show Благодійний вечір Merry Christmas Show Благодійний вечір Merry Christmas Show Благодійний вечір Merry Christmas Show Благодійний вечір Merry Christmas Show Благодійний вечір Merry Christmas Show Благодійний вечір Merry Christmas Show Благодійний вечір Merry Christmas Show Благодійний вечір Merry Christmas Show Благодійний вечір Merry Christmas Show Благодійний вечір Merry Christmas Show

Facebook пастора Генрі Мадава Facebook церкви Перемога VCTV - канал YouTube

Лінія життя (цілодобово):

+380 44 501 69 36,
+380 97 177 22 42,
+380 93 573 44 91,
+380 66 406 65 01;
skype: lifeline.victory
сайт: lifeline.victorychurch.org.ua

Молитва покаяння

Загальноцерковні богослужіння проходять:

м. Київ, вул. Малинська, 16

у неділю о 9:00 та 12:00 (з сурдоперекладом)
у середу о 18:30.

Християнська церква «Перемога» - місце для всієї родини.

Powered by Cornerstone