Рух Добра привіз крихітку тепла у пансіонат «Джерело»

✨ Доброго дня вам, дорогі друзі, що роблять великі справи, навіть невеликими кроками! 😇

Рух Добра продовжує дякувати 🙏 всім, хто долучається до наших акцій та звітувати про виконану роботу.

Це завдяки вам, друзі, у суботу, 25 січня, Рух Добра привіз крихітку тепла у пансіонат «Джерело» в Пущі Водиці під Києвом, де без опалення, світла і гарячої води у напівзруйнованій будівлі живуть сім’ї переселенців із зони АТО та з Криму.

Із щирою турботою ми зібрали та передали 28 подарунків діткам, що живуть наразі у пансіонаті в таких складних умовах. Це теплий одяг, взуття, пледи, імбирні пряники домашньої випічки, дитячий бальзам "Захист від вітру на непогоди" #HiPP Babysanft та фруктові пюре в паучах від наших добрих меценатів - компанії #HiPP Україна! 🙏

По приїзду волонтерів Руху Добра одразу зустріла радісна зграйка дітей та пара місцевих песиків. Діти провели гостей до загальної кімнати, куди можна було «надути» трішки тепла за допомогою генератора МНС, шо стоїть у дворі. Але зазвичай в усіх приміщеннях пансіонату холодно, темно і сумно. Та коли до кімнати, хто як був, у теплих куртках, піжамах, домашньому одязі, долучилися мами, бабусі, хлопчики та дівчатка, - стало одразу тепліше, світліше та затишніше.

На зустрічі ми розповідали про добро, що є в кожному з нас, про вас, наші благодійники, підбадьорили, нагадали про віру, надію та любов! ❤️🕊️

І звичайно, вручили кожній дитині іменний подарунок, що саме зараз було їм потрібно!

А діти, зрозуміло, одразу вдяглися в обновки та розпакували смаколики!

Від усього серця дякуємо вам! Внесок кожного з вас – це промінчик добра, що засяяв у чиїйсь зневіреній душі та додав сил та тепла!

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
______________________________
Банківські реквізити для благодійних внесків:
______________________________

Картка Приватбанк: 5169 3305 1344 8859

Отримувач: ВБФ "МИР І ДОБРОБУТ"
ЄДРПОУ: 21677439

Рахунок: UA643218420000026001053127054

Банк: АТ КБ "ПРИВАТБАНК", МФО: 321842

Призначення платежу: добровільні пожертви
_______________________

НАШІ КОНТАКТИ:

Fb/Insta - @do.good.kyiv

e-mail: ruh.dobra@gmail.com

тел. +38-068-522-17-70
_______________________

Рух Добра привіз крихітку тепла у пансіонат «Джерело» Рух Добра привіз крихітку тепла у пансіонат «Джерело» Рух Добра привіз крихітку тепла у пансіонат «Джерело» Рух Добра привіз крихітку тепла у пансіонат «Джерело» Рух Добра привіз крихітку тепла у пансіонат «Джерело» Рух Добра привіз крихітку тепла у пансіонат «Джерело» Рух Добра привіз крихітку тепла у пансіонат «Джерело» Рух Добра привіз крихітку тепла у пансіонат «Джерело» Рух Добра привіз крихітку тепла у пансіонат «Джерело» Рух Добра привіз крихітку тепла у пансіонат «Джерело» Рух Добра привіз крихітку тепла у пансіонат «Джерело» Рух Добра привіз крихітку тепла у пансіонат «Джерело» Рух Добра привіз крихітку тепла у пансіонат «Джерело» Рух Добра привіз крихітку тепла у пансіонат «Джерело» Рух Добра привіз крихітку тепла у пансіонат «Джерело» Рух Добра привіз крихітку тепла у пансіонат «Джерело» Рух Добра привіз крихітку тепла у пансіонат «Джерело»

Facebook пастора Генрі Мадава Facebook церкви Перемога VCTV - канал YouTube

Лінія життя (цілодобово):

+380 44 501 69 36,
+380 97 177 22 42,
+380 93 573 44 91,
+380 66 406 65 01;
skype: lifeline.victory
сайт: lifeline.victorychurch.org.ua

Молитва покаяння

Загальноцерковні богослужіння проходять:

м. Київ, вул. Малинська, 16

у неділю о 9:00 та 12:00 (з сурдоперекладом)
у середу о 18:30.

Християнська церква «Перемога» - місце для всієї родини.

Powered by Cornerstone