Доктор Річард Мур «Бог вклав Себе в нас, щоб ми поширювали Його Царство». 09.12.2018

Останній день конференції "Чемпіони Царства - щоб приносили багато плоду" був яскравим, насиченим і плідним. Всі в залі насолоджувалися Божою присутністю, яка приносила усвідомлення глибокої єдності з Богом разом з бажанням завжди слідувати за Духом Святим і приносити багато плоду для Бога. Воістину, Бог приготував найкраще наостанок.
Починаючи свою проповідь, доктор Річард Мур сказав: "Я дуже ціную вашу спрагу за Богом. Вірю, що тут сидять люди, які будуть далеко поширюватися і просувати Царство Боже. Ніколи не забувайте, що зробити це ви зможете не своєю силою, але тільки силою Божою".
Головною темою першого служіння стала тема викуплення. Коли християнин насправді розуміє, що зробив для нього Ісус Христос, приходить впевненість і сміливість ходити у Божому зціленні і свободі. Ісус взяв на себе гріх світу, щоб ми стали вільними від гріха, Він зазнав жахливі муки, як тілесні, так і душевні, щоб ми були врятовані від хвороб і страждань. Завдяки перемозі Ісуса Христа, нам не треба жити у злиднях та нестачах, постійно борючись із безліччю проблем. Він дав нам Своє життя, Свою владу. Як люблячий Батько, Господь обдаровує нас надмірно, даючи більше, ніж достатньо. Бог це робив і робить з однією єдиною метою - щоб ми йшли і поширювали Його Царство по всій землі та приносили багато плоду.

Доктор Річард Мур «Бог вклав Себе в нас, щоб ми поширювали Його Царство». 09.12.2018


Ось ще кілька тем, яких торкнувся проповідник під час недільних служінь:

  • благословення і прокляття є результатом наших рішень;
  • Бог дає нам силу і владу змінювати наше майбутнє, виходячи з того насіння, яке ми сіємо зараз;
  • відмовся від мислення у малих масштабах, проси у Бога великі речі, тому що великомасштабні прохання вшановують Великого Бога;
  • ви маєте повністю підпорядкувати ваше життя Духу Святому, якщо житимете по плоті, ваше життя буде обмеженим, але підкорення Духу Святому усуває всі обмеження.
Доктор Річард Мур «Бог вклав Себе в нас, щоб ми поширювали Його Царство». 09.12.2018

В кінці другого служіння доктор Річард Мур молився про те, щоб Дух Святий торкався і змінював життя людей, які відвідали конференцію. Завдяки цій молитві кожен, хто прагнув Бога, пережив дивовижний, потужний дотик Духа Святого.

 

Facebook пастора Генрі Мадава Facebook церкви Перемога VCTV - канал YouTube

Лінія життя (цілодобово):

+380 44 501 69 36,
+380 97 177 22 42,
+380 93 573 44 91,
+380 66 406 65 01;
skype: lifeline.victory
сайт: lifeline.victorychurch.org.ua

Молитва покаяння

Загальноцерковні богослужіння проходять:

м. Київ, вул. Малинська, 16

у неділю о 10:00 (з сурдоперекладом) та о 14:00
у середу о 19:00.

Християнська церква «Перемога» - місце для всієї родини.

Powered by Cornerstone