Євангеліст Натан Морріс «Безодня Божа закликає безодню в тобі!» 08.12.2018

Палаючи вогнем і жагою боротьби за власну територію, сповнені любові та рішучості, ми зустріли вечір третього дня конференції «Чемпіони Царства - Щоб приносили багато плоду».
Це був час виливу неймовірної сили Божої та глибокого занурення в Його присутність. Бог передавав одкровення для церкви в Україні через свого посланця, здійснюючи кардинальні зміни у серцях людей.
Потужна хвала Богу, радість дітей Божих перед своїм Отцем, тріумф переможців, вираження любові й подяки Господу, зростаюча спрага виливу Божого вогню – ця святкова атмосфера поклоніння допомагала віруючим приймати Слово Живого Бога. 
«Я вірю, що Бог робить щось неймовірне у цьому поколінні. Він піднімає молодь, людей похилого віку, чоловіків і жінок, які горять для Ісуса», – ділився своїм вогненним посланням Натан Морріс. – «Бог закликає тебе не плавати на мілині, але почути заклик Духа Святого. Я бачив чудеса Божі,  сліпі прозрівали, відсутні ноги виростали. Розум казав, що це неможливо. Але Бог відкрив мені, що в останні дні буде ще більше. І сьогодні Бог шукає тих, хто почує Його заклик. Безодня Божа закликає безодню, яка в тобі».
Віддай Богу свій човен (свою ситуацію, свій талант, свій час), як це зробив колись Петро. Тоді Господь зможе використовувати її для Своєї слави. Відпливай на глибину, прагни більшого. На глибині Бог вивільнить те, що обіцяв тобі, і твоє одкровення стане не тільки твоїм проривом, а й проривом для твоєї країни, для твого покоління.
Ми вступаємо в вирішальний поєдинок, ми відправляємось в справжню подорож і рухаємось єдиним істинним шляхом і поклик Його безодні дає спокій нашим душам і радість нашим серцям!
Його призначення - це виклик для справжніх чемпіонів! Прийми Його, адже ти вже переможець, переможець в Ісусі Христі!

Аудіо та відеозапис цього та інших служінь конференції ви можете замовити у книжковому магазині церкви «Перемога» за посиланням: http://championbooks.com.ua

Євангеліст Натан Морріс «Безодня Божа закликає безодню в тобі!» 08.12.2018

 

Facebook пастора Генрі Мадава Facebook церкви Перемога VCTV - канал YouTube

Лінія життя (цілодобово):

+380 44 501 69 36,
+380 97 177 22 42,
+380 93 573 44 91,
+380 66 406 65 01;
skype: lifeline.victory
сайт: lifeline.victorychurch.org.ua

Молитва покаяння

Загальноцерковні богослужіння проходять:

м. Київ, вул. Малинська, 16

у неділю о 10:00 (з сурдоперекладом) та о 14:00
у середу о 19:00.

Християнська церква «Перемога» - місце для всієї родини.

Powered by Cornerstone