Євангеліст Натан Морріс «Переміститись для виконання свого бачення». 07.12.2018

Тисячі спраглих сердець справжніх чемпіонів створили вибух! Зал був переповнений вогнем: стіни тремтіли, небеса відкривалися, а люди раділи і танцювали в Божій присутності - так підходив до кінця другий день конференції «Чемпіони Царства».
Навіть раптове відключення світла не змогло зіпсувати вибухову хвалу, яка лунала з глибин сердець. Навпаки, це стало самим ніжним моментом вечірнього зібрання, коли вся зала, немов небесний хор славили Всемогутнього Бога небес і землі.
На вечірньому зібранні служив вогненний євангеліст Натан Морріс, родом з Великобританії. Його служіння «Shake the nations» охоплює тисячі людей по всьому світу, які віддали своє життя Ісусу. У цей вечір він говорив про те, як переміститися для виконання свого бачення. На основі найкоротшої історії з Біблії - про сліпу людину з Віфсаїди, євангеліст ніс слово звільнення від осліплення. Багато в нашому поколінні сліпі і не знають куди йти, а без бачення народ гине. Але, щоб бути чемпіонами потрібно бути людьми бачення. Бог відкриває нам очі, щоб ми побачили все, що Він приготував для нас попереду. Бог каже: «Я тебе переміщаю, щоб ти побачив!». А коли ти бачиш - починаєш йти з вірою і владою!
Будь обережний з тим, які голоси промовляють у твоє життя. Тому перевіряй своє оточення і створюй середовище віри.
Неймовірне служіння закінчилося молитвою, яка руйнувала будь-яку сліпоту і твердині. Люди плакали, схиляли коліна, отримували свободу і своє чудо! Жінка зцілилася від дзвону у вухах, чоловік отримав здорові вени без закупорок, у багатьох зцілилася щитовидна залоза. Слава Божа покрила повністю це місце!
Якщо ми чемпіони Царства Божого, то відповідальні за своє покоління. Щоб пробігти й виграти марафон, потрібно бачити свою перемогу! 
Хочете бути чемпіонами? Вам потрібно Боже бачення!

Євангеліст Натан Морріс «Переміститись  для  виконання  свого  бачення».  07.12.2018

 

Facebook пастора Генрі Мадава Facebook церкви Перемога VCTV - канал YouTube

Лінія життя (цілодобово):

+380 44 501 69 36,
+380 97 177 22 42,
+380 93 573 44 91,
+380 66 406 65 01;
skype: lifeline.victory
сайт: lifeline.victorychurch.org.ua

Молитва покаяння

Загальноцерковні богослужіння проходять:

м. Київ, вул. Малинська, 16

у неділю о 10:00 (з сурдоперекладом) та о 14:00
у середу о 19:00.

Християнська церква «Перемога» - місце для всієї родини.

Powered by Cornerstone