4 травня, п’ятниця день. Пастор Генрі Мадава: «Бережи й розвивай Боже помазання!»

Помазання – це те, що не ти сам собі придумав. Воно походить від Бога. І коли помазання приходить в твоє життя, буває, що душа не погоджується з ним. Однак Бог бачить далі і глибше наших душевних станів.
З цього почав свою проповідь пастор Генрі Мадава і закликав не покладатися на свої емоції та припущення, коли справа стосується покликання й помазання, тому що «наша душа – це не Біблія №2» і може помилятися в своїх реакціях, а Бог, помазуючи людини на служіння, бачить її серце.
Що потрібно знати про покликання і помазання?

  • Покликання – це Боже рішення про тебе, Небесний указ про тебе. Тобто наше покликання затверджено на Небесах.
  • Помазання підтверджує покликання, оживляє і проявляє його.
  • Для передачі помазання Бог використовує людей, і, коли передається помазання, щось Небесне залишається в людині! Пастор Генрі закликав пам’ятати, що люди, котрі нехтують помазанцями, ніколи не ввійдуть у своє покликання!
  • Твоє помазання відстоює твої інтереси. Ніколи не бійся, адже ти маєш Небесну недоторканість! Тому важливо не виходити зі свого покликання: поки ти там – ти сильна людина!
  • Помазання має рівні. Ніколи не зупиняйся на початковому. Бажай більше!
  • Постійність – принцип досягнення зростання в будь-якій справі, і в помазанні теж. Потрібно безперервно робити правильне й очікуване Богом, і помазання буде рости.

Важливою частиною проповіді був акцент на тому, що в життя помазанця часто приходять загрози, тому помазанці потребують один одного. Наше завдання – захищати один одного від атак диявола та не кидати у важкі часи.
Що ж робити, щоб захистити своє покликання? Пастор Генрі дав ряд практичних порад, щоб протистояти диявольським нападкам (якщо вам не вдалося потрапити на денне зібрання, придбайте його запис).
Закінчилося зібрання вогненною молитвою пастора Генрі Мадава про передачу помазання пасторам і лідерам церков «Перемога». Бог торкався багатьох у залі, особливо коли пастори, отримавши свіже помазання, пішли по залі та покладали руки на присутніх. Неймовірна сила Божа і любов, розливаючись по залу, наповнювали Божий народ...

4 травня, п’ятниця день. Пастор Генрі Мадава: «Бережи й розвивай Боже помазання!»

 
Попереду ще два дні конференції! Приходьте, приїжджайте, поспішайте за своїми чудесами й одкровеннями!

Facebook пастора Генрі Мадава Facebook церкви Перемога VCTV - канал YouTube

Лінія життя (цілодобово):

+380 44 501 69 36,
+380 97 177 22 42,
+380 93 573 44 91,
+380 66 406 65 01;
skype: lifeline.victory
сайт: lifeline.victorychurch.org.ua

Загальноцерковні богослужіння проходять:

м. Київ, вул. Малинська, 16

у неділю о 10:00 (з сурдоперекладом) та о 14:00
у середу о 19:00.

Християнська церква «Перемога» - місце для всієї родини.

Powered by Cornerstone