Євангеліст Майкл Френч: використовуй свої слова!

13 серпня гість недільного богослужіння церкви «Перемога» в Києві євангеліст з Америки Майкл Френч надихав кожного вірити Божим словам, нагадував про нашу належність Богу і наслідків такого стану, а також акцентував на важливості використання слів віри та хвали Богу для благословенного життя.

«Бог не дивиться на твоє минуле, але дивиться на те, куди ти йдеш і як тобі допомогти туди дійти. Ти народився з метою, створений для конкретної місії. Якщо ти належиш Богу, то будеш вірити Його словам. А те, у що ти віриш – тим ти й станеш», підбадьорював спікер.

Гість закликав хвалити Бога у будь яких труднощах, тому що сила для перемоги – в словах віри. Вони змінюють атмосферу в сьогоденні і пророкують силу для майбутнього: «Використовуй свої слова. Диявол не хоче, щоб ти говорив з Богом. Диявола не лякають твої руки: плескай скільки бажаєш, скільки хочеш, танцюй – це теж його не лякає… він боїться твоїх слів».

Наприкінці Майкл  Френч молився за людей, закликаючи прийняти Божу любов і відкрити серця для зцілення: «Замість того, щоб дивитись на те, що ти зробив не так, - дивись на те, що зробив для тебе Бог. Ти не належиш дияволу, цьому світу і собі , але – Ісусу Христу».

 

Facebook пастора Генрі Мадава Facebook церкви Перемога VCTV - канал YouTube

Лінія життя (цілодобово):

+380 44 501 69 36,
+380 97 177 22 42,
+380 93 573 44 91,
+380 66 406 65 01;
skype: lifeline.victory
сайт: lifeline.victorychurch.org.ua

Загальноцерковні богослужіння проходять:

м. Київ, вул. Малинська, 16

у неділю о 10:00 (з сурдоперекладом) та о 14:00
у середу о 19:00.

Християнська церква «Перемога» - місце для всієї родини.

Powered by Cornerstone