Служіння Духа Святого – третій день конференції 18.12.2021

Третій день конференції "Європа наповнена славою Божою" відкривав пастор Матеус ван дер Стін, засновник та старший керівник Міжнародного служіння "Урожайні поля" (Нідерланди).

Служіння Духа Святого – третій день конференції 18.12.2021

"Є конкретне Слово на твоє життя, яке Бог вивільнив ще до початку твого народження. І буває, що ти не знаєш цього Слова. Тому нам потрібні такі конференції, коли це Слово вивільняється через пророцтво на твоє життя!"

Пастор Матеус підбадьорював людей наблизитися до Бога і увійти в глибші стосунки з Ним: "Ісус бачить не твій провал, але можливість, як використати твоє життя для Його слави. Проте тобі потрібно "відплисти від берега", відійти від шуму цього світу. Коли ти надто довго на березі, близько до світу, ти починаєш виглядати як світ."

Після такого сильного послання почався час, коли Святий Дух явив себе людям. Євангеліст Жан-Люк Траксель, Міжнародний директор Міжнародний директор Міжнародної асоціації служінь зцілення (Швейцарія), за Божим керівництвом почав молитися за людей. Це був час, коли кожен отримував щось особливе від Бога: дари, пророцтва, помазання. Слава Божа наповнила зал.

Служіння Духа Святого – третій день конференції 18.12.2021

Бог також закликав Жан-Люка молитися за молодь та зцілення. Чудовий час, коли Бог торкався кожного особисто.
"Європа наповниться славою Божою" - це не просто гарна назва, це проголошення у духовний світ! Ми живемо у той час, коли люди чекають не просто слів, але проявленої слави Божої", - проголосив Жан-Люк.

Служіння Духа Святого – третій день конференції 18.12.2021

Вечірнє служіння пастор Матеус ван дер Стін розпочав із спільної молитви за Україну, всі разом піднесли голоси за нашу країну. Це був час сильного заступництва!

Служіння Духа Святого – третій день конференції 18.12.2021

"Ви приймете силу Святого Духа і будете Мені свідками", - говорить Господь.
Я не вірю, що на конференціях є більше помазання, ніж у звичайному житті. Але я вірю, що в таких зібраннях зростає віра, і тоді ми приймаємо помазання. Є оригінальне полум'я вогню Божого спеціально для тебе. Тобі не потрібно когось копіювати, є помазання унікальне, для тебе особисто”.
Пастор Матеус передав сильне послання про Божий вогонь. І Господь підтвердив його проповідь могутнім чином - вогонь Святого Духа зійшов на весь зал.

Ми віримо, що цей день залишить слід у житті кожного!
 

Facebook пастора Генрі Мадава Facebook церкви Перемога VCTV - канал YouTube

Лінія життя (цілодобово):

+380 44 501 69 36,
+380 97 177 22 42,
+380 93 573 44 91,
+380 66 406 65 01;
skype: lifeline.victory
сайт: lifeline.victorychurch.org.ua

Молитва покаяння

Загальноцерковні богослужіння проходять:

м. Київ, вул. Малинська, 16

у неділю о 09:00 (з сурдоперекладом) та о 12:00
у середу о 19:00.

Християнська церква «Перемога» - місце для всієї родини.

Powered by Cornerstone