Пасхальний сімейний онлайн-фестиваль «Бог повертає надію»

Пасхальний сімейний онлайн-фестиваль «Бог повертає надію»

 

 

 

 

 

 

 

 

Пасхальний сімейний онлайн-фестиваль «Бог повертає надію»

30 квітня, 1 та 2 травня 2021 р. відбувся Пасхальний сімейний онлайн-фестиваль "Бог повертає надію". 

Це були чудові 3 дні!

30 Квітня.

Глядачі змогли в прямому ефірі поставити запитання старшому пастору церкви "Перемога" Генрі Мадава та отримати на них відповіді. Дуже багато запитань було про Світле Свято Великодня. 

Також долучитися до панельної дискусії «ТРАНСФОРМАЦІЯ БІЗНЕСУ ПІД ЧАС І ПІСЛЯ КАРАНТИНУ» змогли бізнесмени, підприємці та всі охочі, які бажають навчитися керувати своїми фінансами.

Про своє здоров'я потрібно дбати і завдяки онлайн-семінару «ГОЛІВУДСЬКА ПОСМІШКА, ЗДОРОВІ ЗУБИ» глядачі отримали багато корисних порад від практикуючого лікаря-стоматолога.

Онлайн-семінар «ВІДНОВЛЕННЯ ТА ЗМІЦНЕННЯ СТОСУНКІВ. ВАЖЛИВІСТЬ ЗРІЛОСТІ ДЛЯ ГАРМОНІЇ В ШЛЮБІ» розкрив важливі принципи побудови міцного і щасливого шлюбу.

1 Травня.

Господь повертає надію сім'ям, жінкам і чоловікам, батькам і дітям. Він піклується про здоров'я людей: психічне і фізичне. Бог дає свободу від залежностей, депресії. Він  приносить успіх і радість в життя.

Для людей золотого віку (55+) був проведений онлайн-семінар «ЯК ПОДОЛАТИ ПОЧУТТЯ САМОТНОСТІ ТА ПОВЕРНУТИ СЕНС ЖИТТЯ».

Для дітей від 5 до 12 років відбулася яскрава розважальна програма від служіння «ПЛАНЕТИ ДІТЕЙ». 

Батьківство дуже важливий і відповідальний період. Адже ми завжди хочемо найкращого для своїх дітей.  Онлайн-семінар «НАДІЙНИЙ ФУНДАМЕНТ ДЛЯ ЩАСЛИВОГО МАЙБУТНЬОГО ВАШОЇ ДИТИНИ, ХОРОШЕ ОТОЧЕННЯ ТА ПРАВИЛЬНІ ЦІННОСТІ» пройшов у рамках Пасхального сімейного онлайн-фестивалю "Бог повертає надію".

Подружні пари мали змогу долучитися до онлайн-семінару «ВИХІД ІЗ КРИЗОВИХ СИТУАЦІЙ. ОСНОВНІ ПОТРЕБИ ПОДРУЖЖЯ». Сертифіковані тренери програми «Школа подружнього життя» ділилися принципами як проходити через складні часи.

Проповідь пастора Генрі Мадава «СИЛА ТА ЗНАЧЕННЯ ВОСКРЕСІННЯ ГОСПОДА ІСУСА ХРИСТА». Живе Слово Боже, що розкриває справжню цінність Пасхи. Багато людей дізналися, що ж таке Великдень і чому весь світ його святкує.

Онлайн-семінар «ВІД НЕВДАЧ ДО УСПІХУ» лунав для кожного чоловіка та жінки в суботу на Пасхальному сімейному онлайн-фестивалі "Бог повертає надію.

Всі, хто потребував відповіді змогли відвідати онлайн-семінар «СВОБОДА ВІД АЛКО-, НАРКО-, ІГРОЗАЛЕЖНОСТЕЙ». Ніщо не має керувати людським життям, адже кожному Ісус дарував свободу.

Прекрасним завершенням дня  став мюзикл від всесвітньо- відомого режисера Річарда Монтеза «МІСЦЕ СУДУ»

2 травня.

У Великодній день глядачі Пасхального сімейного онлайн-фестивалю почули проповідь, що змінює життя та дарує надію. Багато людей отримали своє зцілення під час молитви і потім свідчили про те, що Господь для них зробив.

Онлайн-семінари для підлітків і молоді: «СВІДОМИЙ ВИБІР ПРОФЕСІЇ ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО» та «ДОШЛЮБНІ СТОСУНКИ: ЛЮБОВ ЧИ ЗАКОХАНІСТЬ?» зачепили важливі питання, які турбують молодих людей сьогодні.

Також спеціально для жінок відбувся онлайн-семінар «СЕКРЕТИ ЖІНОЧОГО ЩАСТЯ». Відповідали на запитання: що ж таке жіноче щастя? І як його знайти?

Під час онлайн-фестивалю для глядачів в ефірі були цікаві факти про Біблію, проповіді, пісні прославлення та концертні номери. 

Дякуємо всім, хто був разом з нами! 

До нових зустрічей! 

 

Facebook пастора Генрі Мадава Facebook церкви Перемога VCTV - канал YouTube

Лінія життя (цілодобово):

+380 44 501 69 36,
+380 97 177 22 42,
+380 93 573 44 91,
+380 66 406 65 01;
skype: lifeline.victory
сайт: lifeline.victorychurch.org.ua

Молитва покаяння

Загальноцерковні богослужіння проходять:

м. Київ, вул. Малинська, 16

у неділю о 10:00 (з сурдоперекладом) та о 14:00
у середу о 19:00.

Християнська церква «Перемога» - місце для всієї родини.

Powered by Cornerstone