Пасхальний сімейний фестиваль онлайн

Уже кілька років поспіль Церква «Перемога» проводить у Києві Великодні сімейні фестивалі на Малинській, 16. Картинг, тир, квест-кімната, естафети, батути, каруселі, театральні постанови, розіграші призів і багато інших цікавих розваг у розпорядженні гостей абсолютно безкоштовно. Різні локації як для дітей, так і для дорослих!

Але у цьому році у зв’язку з карантином ми не могли зібратися всі разом, як раніше, і вирішили зібратися онлайн!

Великдень – це велике свято! І навіть в умовах карантину, сидячи вдома, можна було відсвяткувати його, будучи в єдності онлайн через комп’ютер, мобільний телефон або планшет!

На сайті церкви, на спеціальній сторінці фестивалю, була розміщена карта з онлайн-локаціями, і там же йшла трансляція основної програми фестивалю.

Онлайн-фестиваль розпочався в суботу, о 15:00, і тривав до вечора неділі. За цей час були показані записи дитячої пасхальної вистави, театральних постановок, пісень прославлення, проповіді, а також відеозаписи служіння «Христос для всіх міст». Новим і дуже цікавим виявився формат передачі «Запитай у пастора», у рамках якої Пастор Генрі Мадава у прямому ефірі відповідав на запитання глядачів.

У неділю була Пасхальна проповідь про силу і значення Воскресіння Христового. Наприкінці служіння Пастор Генрі молився за потреби людей; повідомлення з описом молитовної потреби люди надсилали протягом попереднього тижня.

Окрім основної програми, як уже згадувалося раніше, функціонували різні онлайн-локації для дітей і дорослих. Можна було підключитися до таких каналів:
- Планета Д (для малюків і дітей: мультфільми, пізнавальні історії, конкурси з призами, майстер-класи)
- Victory Teen (для підлітків: великодні інтерактиви та вікторини із призами)
- MISSION 3:16 (для молоді: прямі ефіри, цікаві гості, марафони...)
- Чоловічий клуб RealMen (для чоловіків і їх дружин: прямі ефіри, семінари і практичні поради для розвитку бізнесу, для особистісного зростання і щасливого сімейного життя, обговорення юридичних і економічних питань, актуальних для нинішньої ситуації у країні)
- Україна без наркотиків (для залежних і співзалежних: тренінги, прямі ефіри, цікаві інтерв’ю, великодній клуб Freedom House, анонімні консультації).

Також працювали консультаційні онлайн-кімнати з питань здоров’я, юриспруденції, психологічної підтримки (проблеми в сім’ї, з дітьми, для жінок у важких обставинах), для залежних і їх рідних. Зателефонувавши за номером, можна було отримати необхідну консультацію.

Усі глядачі могли взяти участь в онлайн-лотереї, відправивши повідомлення на номер телефону. Таким чином було розіграно два головних призи: поїздка в Карпати на двох (із відкритою датою) і новий Iphone!

За два дні ми отримали масу задоволення і безліч коментарів від глядачів! Слава Богу, що у стількох людей була можливість приєднатися до Великоднього сімейного фестивалю онлайн і відсвяткувати Великдень разом, хоч і дистанційно, але в єдності!

Дякуємо всім, хто брав участь у підготовці фестивалю і хто був із нами! Усіх благ!

 

Facebook пастора Генрі Мадава Facebook церкви Перемога VCTV - канал YouTube

Лінія життя (цілодобово):

+380 44 501 69 36,
+380 97 177 22 42,
+380 93 573 44 91,
+380 66 406 65 01;
skype: lifeline.victory
сайт: lifeline.victorychurch.org.ua

Молитва покаяння

Загальноцерковні богослужіння проходять:

м. Київ, вул. Малинська, 16

у неділю о 10:00 (з сурдоперекладом) та о 14:00
у середу о 19:00.

Християнська церква «Перемога» - місце для всієї родини.

Powered by Cornerstone