Вернер Нахтігаль – «Бог може і хоче діяти через тебе! Будь у вогні!»

Відомий служитель, проповідник і євангеліст із Німеччини. Одним із завдань свого служіння він бачить підбадьорення всіх віруючих для активної проповіді Євангелія. Вернер Нахтігаль – головний ініціатор і натхненник Всесвітнього Дня Євангелізму. 
Він побував уже більш ніж у 75-ти країнах світу і провів сотні крусейдів, а також проводив масштабні заходи для об’єднання віруючих у молитві й вогні Духа Святого.
Десятки тисяч людей прийшли до Христа завдяки євангелізаційним служінням Вернера Нахтігаля. Особливе помазання на проповідь Євангелія, свідоцтва Божої Слави, чудеса зцілення і рух в дарі пророцтва – все це супроводжує його численні служіння.

Вернер Нахтігаль – «Бог може і хоче діяти через тебе! Будь у вогні!»

«Головна причина, із якої я тут, – Київ і вся Україна повинні почути Євангеліє!» – ось мета проповідей Вернера Нахтігаля.
Розказані ним історії вражають!
У мене є українське коріння. Мій дідусь був вивезений радянською владою до Сибіру і багато років провів там у тюрмах. Але щоп’ятниці він молився і постився за мене і за моє покоління. Ми ніколи не були з дідусем знайомі особисто, але те, що я тут сьогодні, – це плід його молитов і свідоцтво сили молитви!
У 18 років я отримав одкровення йти і служити як місіонер. Я отримав це одкровення, коли йшов із вечірки!

Колись я не знав Бога, але, почувши Євангеліє, прийняв спасіння миттєво. Я був у захваті, я став щасливий і отримав надію! Я зрозумів, що це не релігія. Я почав проповідувати вже через годину після свого спасіння! Це було 35 років тому, а я і сьогодні палаю, як і раніше! І сьогодні я тут, щоб сказати: Бог може діяти через тебе!

Вернер Нахтігаль – «Бог може і хоче діяти через тебе! Будь у вогні!»

Як Бог може діяти через тебе

 • Коли ти знаєш, що людям потрібні не старомодні церкви, а Ісус.
 • Ті, що увірували в Нього, роблять Його справи, і ще більше! Цим і потрібно займатися сьогодні.

  Одного разу нам зустрілася одна жінка в інвалідному кріслі, і мій 15-річний син був переконаний, що вона отримає зцілення, якщо за неї помолитися. Я відійшов хвилин на п’ятнадцять, а коли повернувся, та жінка вже ходила – по молитві 15-річного хлопчини!

 • Християни повинні йти до грішників! Так, як це робив Ісус!

  Я був на заході, де збиралися гомосексуалісти, і молився: «Господь, що я їм скажу?» І Він дав мені слово: я сказав їм, що найбільша любов мого життя – це Ісус! І гомосексуалісти покаялися і прийняли Христа!

 • Всі християни – євангелісти! Можливо, це не твій дар бути євангелістом, але це твоє покликання!
 • Євангелізувати в єдності з іншими християнами – це точно вразить країну!
 • Церква повинна бути активною!
 • Бачення для України – досягти кожного Євангелієм.

  Для Бога немає неможливого. Він брав різних людей для проповіді. Усього 120 простих людей молилися у світлиці... і тоді ж утворилася мегацерква з 3000 чоловік! Це по молитвам всього 120-ти! А якщо усі християни в Україні об’єднаються в молитві?

Вернер Нахтігаль – «Бог може і хоче діяти через тебе! Будь у вогні!»

Як християнам зацікавити людей

 1. Добре мати мудрість і підготовку, але важливо мати пристрасть у серці рятувати втрачених і тих, хто гине.
 2. Притягніть до себе увагу, будьте цікавими, ведіть розмову.
 3. Пам’ятайте просте і доступне Євангеліє: Ісус Христос помер за гріхи кожної людини і воскрес для життя і вічного життя кожного, хто повірить у Нього!
 4. У кожній ситуації подумайте, що є моментом контакту з людиною. У різних людей це різні ситуації! Не можна бути однотипним і нетактовним.
 5. Запитуйте людину, наприклад: «Чи знаєте ви, що Господь Ісус любить вас?», особливо важливі відкриті запитання. Запитайте: «Який день у вашому житті найкращий?» І скажіть, що багато прекрасних днів у житті людини, але найкращий – день спасіння.
 6. Зацікавленість має велику силу! Не починайте із проповіді, починайте з питань. Розкажіть людям про своє життя, розкажіть історії і свої свідчення!
 7. Пастори, навчіть свою церкву приводити людей до Ісуса!
 8. Ви благословенні? Тоді станьте благословенням для інших!
 9. Не бійтеся розповідати про Ісуса, не хвилюйтеся. Пам’ятайте: Бог не діє через суперменів! Таких немає в Царстві Божому! Бог діє через простих людей.
 10. Будьте свідком Христа, світлом світу скрізь: в магазині, на вулиці, на роботі... Навіть у найскладнішій ситуації можна нести Євангеліє! Якщо ми будемо говорити про Божу любов, про Боже прийняття, ми зможемо когось урятувати від смерті, показати вихід із тупикової ситуації.
Вернер Нахтігаль – «Бог може і хоче діяти через тебе! Будь у вогні!»

Послання неспасенним
Якщо ви не знаєте Ісуса Христа, а просто чули про Нього, покличте Його у своє серце – і цей день стане найкращим у вашому житті!

Вернер Нахтігаль – «Бог може і хоче діяти через тебе! Будь у вогні!»

 

Facebook пастора Генрі Мадава Facebook церкви Перемога VCTV - канал YouTube

Лінія життя (цілодобово):

+380 44 501 69 36,
+380 97 177 22 42,
+380 93 573 44 91,
+380 66 406 65 01;
skype: lifeline.victory
сайт: lifeline.victorychurch.org.ua

Молитва покаяння

Загальноцерковні богослужіння проходять:

м. Київ, вул. Малинська, 16

у неділю о 9:00 та 12:00 (з сурдоперекладом)
у середу о 18:30.

Християнська церква «Перемога» - місце для всієї родини.

Powered by Cornerstone