Випускний Біблійної школи «Робітники Царства» 2019

Сьогодні був знаменний день - випускний Біблійної школи «Робітники Царства». Студенти чекали його цілий рік: з нетерпінням, тому що вчитися не просто, і з жалем, бо ці прекрасні дні колись закінчаться. Так було і сьогодні: але це був не кінець, а новий початок.
У цей день студенти прославляли Бога з особливою радістю і вдячністю в серці, адже цей навчальний рік запам'ятається назавжди!
     Декан Біблійної школи Наталія Михайлівна Єрісова привітала студентів і закликала їх застосовувати все те, що вони вивчили, і тепер уже з потрібними знаннями і навичками увійти в своє призначення. Це був її перший випускний в ролі декана, і ми вітаємо її з цієї великою відповідальністю. Наталія Михайлівна, нехай Бог Вас рясно благословить і явить Свою Славу!
Далі свої особливі мудрі настанови дала вже екс-декан Біблійної школи Ольга Анатоліївна Ємець. Центром її теплоЇ промови стало місце Писання з Євангелія від Матвія: Бож ярмо Моє любе, а тягар Мій легкий  (Матв.11:30). Адже Бог ніколи не дає нам випробувань більше, ніж ми можемо витримати, а там, де нам здається, що сил більше немає, Він дає Свою благодать. Але Господь часто допомагає нам через Своїх помазаників. Саме нашому "вічному декану" ми вдячні більше всіх, тому що кожного студента вона "причесала" і допомогла стати справжнім творцем. Ольга Анатоліївна, спасибі Вам! Багато змін в нас би не відбулося, якби не Ваші ревнощі по успіху студентів. Так, часом нам було важко все прийняти, але воно того варте, адже зараз є результат!
Величезну роль в навчанні, звичайно, грають регіональні пастори церков "Перемога". Їм ми вдячні за те, що допомогли нам докопатися до найцікавіших одкровень і заглибитися в пізнання Бога, Його якостей і дарів. І на випускному  регіональний пастор Київської області і пастор церкви "Перемога" в місті Бровари Сергій Дудка поділився невеликим словом . Він наполягав на тому, щоб студенти були не тільки робітниками його Царства, а й даятелями Царства (тими, хто дає для Царства). Адже одне без іншого бути не може. Якщо ми хочемо, щоб на наших вустах завжди залишався смак перемоги, потрібно і робити, і давати.
Ну, а без цієї людини Біблійна школа взагалі навряд чи б відбулася, так як саме йому Бог вклав в серце її створення. Пастор Генрі, спасибі, що Ви не відкинули цю ідею! Завдяки Вашому "так" змінилося дуже багато життів. І в своєму напутливому слові випускникам Пастор виділив три якості, які необхідні їм для подальшого життя і служіння: старанність, постійність і подяка. Щоб досягти своєї мети, потрібно бути старанним. Постійність дозволить зберегти те, чого ти досяг. А вдячність допоможе примножити твої досягнення. Слово завершилося молитвою за кожного випускника.
Ну, а далі самий довгоочікуваний момент - вручення дипломів. Це і радість, і захват, і подяка! А по закінченню офіційної частини, всі приступили до негайного фотографування, і якомога більше. Випускний пройшов на славу!

Випускний Біблійної школи «Робітники Царства» 2019

 

Facebook пастора Генрі Мадава Facebook церкви Перемога VCTV - канал YouTube

Лінія життя (цілодобово):

+380 44 501 69 36,
+380 97 177 22 42,
+380 93 573 44 91,
+380 66 406 65 01;
skype: lifeline.victory
сайт: lifeline.victorychurch.org.ua

Молитва покаяння

Загальноцерковні богослужіння проходять:

м. Київ, вул. Малинська, 16

у неділю о 09:00 (з сурдоперекладом) та о 12:00
у середу о 19:00.

Християнська церква «Перемога» - місце для всієї родини.

Powered by Cornerstone