Особиста зустріч з Духом Святим, Євангеліст Андрес Бісонні

Важливість зустрічі з Духом Святим і глибокого особистого переживання дотику Бога  -  це стало головним посланням, яким ділився з учасниками конференції «Європа наповнена славою Божою» Андрес Бісонні - всесвітньо відомий євангеліст і місіонер.

Особиста зустріч з Духом Святим, Євангеліст Андрес Бісонні

Андрес Бісонні народився в Аргентині. І хоча це перший візит служителя в Україну, за його словами, він відчуває родинні зв'язки з українським народом, тому що його бабуся народилася тут, в Україні. Пізніше, коли після еміграції до Аргентини бабуся одружилася, вони з чоловіком покаялися і вирішили слідувати за Ісусом. Завдяки цьому Євангеліє прийшло у родину: їхніх шестеро дітей і всі онуки також присвятили своє життя Господу. «Коли ти вирішуєш іти за Ісусом, це впливає не тільки на тебе самого», - продовжив служитель, - «Бог буде являти Свою славу через твоїх дітей, онуків і всі твої майбутні покоління».

Немає прекраснішого досвіду переживання на землі, ніж мати особисту зустріч з Духом Святим. Коли ти маєш особисте переживання з Духом Божим, твої очі відкриваються, щоб побачити Ісуса. Тільки Дух Святий може відкрити Ісуса таким, яким Він по-справжньому є. І коли Він відкриває тобі Ісуса, ти безмірно закохуєшся в Нього, ти прагнеш іти за Ісусом і змінюватися, перетворюючись у Його образ. У всьому світі немає особистості прекраснішої від Ісуса Христа. Розуміння цього приходить не від читання книг і не тому, що твій батько - християнин. Тобі потрібно мати особисту зустріч з Духом Святим. І ця зустріч доступна кожному  з нас.
«Коли я був юнаком, Бог здавався мені дуже далеким», - ділився своїм свідченням Андрес Бісонні. - «Я бачив чудеса зцілення, які Господь здійснював через інших служителів, і дуже хотів переживати Бога особисто у своєму житті. Я молився багато днів, але зі мною нічого не відбувалося. І коли ця зустріч, нарешті, сталася, коли я побачив Його, я був вражений глибиною Його любові, благості й доброти до мене».
Чому ж одні люди переживають зустріч з Богом, а інші - ні?
Перше, що визначає, чи буде в тебе зустріч з Богом, - це те, як ми реагуємо на біль, страждання й втрати у нашому житті. Чимало людей відвертаються і йдуть від Бога, але інші  продовжують старанно прямувати за Ним.
Друге - це твоя реакція, коли Дух Святий відкриватиме тобі твій гріх. Чи будеш ти гніватися, чи змиришся, визнаючи свій гріх? Багато людей не бажають змінюватися. Але якщо ти вибереш покаяння, Вірний і Справедливий Бог простить гріх і очистить тебе від усякої неправди. Замість поразки ти відчуєш незвичайну Божу любов, яка забере почуття провини й ганьби минулого. Дух Святий буде свідчити твоєму духові, що ти Божий син або дочка. Ти не будеш засуджений, але спасешся і будеш зцілений. Божий вогонь очистить і змінить тебе зсередини.

Особиста зустріч з Духом Святим, Євангеліст Андрес Бісонні

Чому замість того, щоб бути засудженим, ти відчуваєш прийняття? Коли ти переживаєш зустріч з Духом Святим, Він відкриває тобі істину про хрест: Ісус став гріхом замість тебе, поніс твої хвороби й немочі, щоб ти міг мати мир, зцілення й звільнення. Завдяки Ісусу Христу ти можеш вільно прийняти дар Його любові.

Особиста зустріч з Духом Святим, Євангеліст Андрес Бісонні

Упродовж усього служіння і особливо під час заключної молитви  Дух Святий підтверджував слова проповідника, відкриваючись серцям слухачів. Багато хто з присутніх переживали дивовижне, непередаване відчуття зустрічі з Богом. Пізніше люди свідчили про численні зцілення й дотик Божої любові.

Особиста зустріч з Духом Святим, Євангеліст Андрес Бісонні

Попереду ще два дні конференції. Ми з нетерпінням очікуємо нових зустрічей з Духом Святим, нових одкровень і ще більшої близькості!

Особиста зустріч з Духом Святим, Євангеліст Андрес Бісонні

 

Facebook пастора Генрі Мадава Facebook церкви Перемога VCTV - канал YouTube

Лінія життя (цілодобово):

+380 44 501 69 36,
+380 97 177 22 42,
+380 93 573 44 91,
+380 66 406 65 01;
skype: lifeline.victory
сайт: lifeline.victorychurch.org.ua

Молитва покаяння

Загальноцерковні богослужіння проходять:

м. Київ, вул. Малинська, 16

у неділю о 09:00 (з сурдоперекладом) та о 12:00
у середу о 19:00.

Християнська церква «Перемога» - місце для всієї родини.

Powered by Cornerstone