Пасхальний фестиваль

Пасха - це Христос, принесений в жертву за людство, воскреслий і живий! 
 
У силі й славі Воскресіння Христового з 26 по 28 квітня християнська церква «Перемога» приймала гостей  Пасхального фестивалю на вулиці Малинській, 16. Перші кроки  територією давали зрозуміти -  відбувається щось особливе. Роздивившись і зорієнтувавшись, розумієш, що ти посеред бурхливого океану, який  вирує любов’ю і  запрошує пірнути в його глибини. Хто пірнув - той не пошкодував!

Пасхальний фестиваль

Дитячий сміх лунав звідусіль і не залишав байдужим.

Пасхальний фестиваль

Мамо, ходім на візок, той коник повезе нас просто до Ігроленду! А там он вікторини, ігри, конкурси з призами й  іще, ще, ще стільки всього!
Синочку, то ослик, а не кінь!

Пасхальний фестиваль

Веселі діалоги створювали особливу, сімейну атмосферу. Усміхнені дитячі обличчя розтоплювали навіть задавнену кригу людських сердець. Для малечі  це було справді  незабутнє свято - аквагрим, батути, конкурси, естафети, кіккер, танці, настільний футбол та ще стільки, стільки всього!    

Пасхальний фестиваль

Втомився стояти - проїдь з вітерцем на крутому картингу, вважаєш себе мисливцем - спробуй свої сили в тирі, хочеш мати сильні м’язи – йди до зони TRX. Мама просить сина посидіти бодай хвилинку, але як тут всидиш, коли футбольний, баскетбольний та волейбольний майданчики чекають на тебе! Біжи й перемагай -  адже ти на території церкви «Перемога» і ти вже переможець, бо Господь переміг для тебе весь світ!

Пасхальний фестиваль

Різноманіття й кількість  розваг було здатне задовольнити  найвибагливіших відвідувачів. А лотереї, що стали вже традиційними на всіх заходах церкви «Перемога,  подарували  щасливцям новенького велосипеда, сертифіката на 5000 гривень та айфона 7.
Територія фестивалю перетворилася на місто в місті,  скрізь панувала атмосфера взаємної допомоги й любові. Була змога  продіагностувати власний зір і отримати безкоштовні окуляри, проаналізувати стан судин організму  й  почути консультацію спеціаліста, отримати необхідні рекомендації лікарів з питань здоров’я і професійні поради юристів. Була  навіть можливість стати красивішими й впевненішими в собі -  на території фестивалю працювала зона краси: послуги перукарів та візажистів. І все це надавалося безкоштовно.
Багато людей, котрі мали якісь підозри, пройшли тестування на ВІЛ та гепатит С і виявилися абсолютно здоровими! Це було справжнім щастям для них! Слава нашому великому Богові!
Працювали молитовні й  консультаційні намети. Сотні людей отримали відповіді на важливі для них питання.
Безкоштовні автобуси приїздили один за одним. Пішки та на велосипедах, автомобілями й  маршрутками відвідувачі прибували на територію свята Пасхи. Їх зустрічали привітаннями й молитвою, частували безкоштовними смачними млинцями й поїли чаєм біля шоколадного фонтану. Малозабезпечені, пенсіонери, багатодітні сім’ї  й переселенці - всі мали змогу підкріпитися безкоштовними обідами й напоями. 
 

Пасхальний фестиваль

Усіх гостей запрошували на Богослужіння, дарували квитки на Великодню розважальну програму зі спектаклем, де кожна дитина отримала святковий подарунок.
Родзинкою свята став театралізований мюзикл під назвою «Обітниця» від всесвітньовідомого режисера Річарда Монтеза. Актори вийшли на сцену, залунала музика - і зал завмер, затамувавши подих, переживав усе так, немов пройшов усе разом з Ісусом Христом 2000 років тому! Неначе сам Господь розповідав присутнім  історію Свого життя, смерті й  воскресіння! 
За два дні спектакль подивилися понад 1000 людей. Цю історію всеохоплюючої  любові  й  істини тепер треба переповісти людям навкруги!
    Старший пастор церкви «Перемога» Генрі Мадава в силі Духа Святого служив усім спраглим Божим Словом  та молитвою зцілення. Люди, собі на диво,  залишали зал просвітленими й оновленими. 
За три дні Пасхальний фестиваль відвідали близько 6000 гостей, прийняли Ісуса Христа як свого Господа й Спасителя близько 1000 людей. А  хто в Христі - той нове творіння, говорить Його Слово! Для цього Він помер, воскрес і живий! 
Наша Пасха - Христос, в жертву за нас принесений! Він стукає в двері  й твого серця, відчини Йому –  і   ВІН  ЗМІНИТЬ  ТВОЄ  ЖИТТЯ  НАЗАВЖДИ!

Facebook пастора Генрі Мадава Facebook церкви Перемога VCTV - канал YouTube

Лінія життя (цілодобово):

+380 44 501 69 36,
+380 97 177 22 42,
+380 93 573 44 91,
+380 66 406 65 01;
skype: lifeline.victory
сайт: lifeline.victorychurch.org.ua

Молитва покаяння

Загальноцерковні богослужіння проходять:

м. Київ, вул. Малинська, 16

у неділю о 09:00 (з сурдоперекладом) та о 12:00
у середу о 19:00.

Християнська церква «Перемога» - місце для всієї родини.

Powered by Cornerstone