Різдвяне містечко на малинській – свято для всієї родини

Звідки бере свій початок добро? Куди воно прямує і як пролягає його маршрут? Яка його величина і де шукати Його? ..
Ви потребуєте відповідей на ці запитання? Можливо, час від часу, задаєте їх самі собі, чи ще Комусь? 
Тоді у нас для вас хороші новини, ви на правильній сторінці, адже християнська церква «Перемога» своїми ділами дала відповіді на ці запитання і особливо під час проведення Різдвяного фестивалю для всієї родини «Різдвяне містечко» 4 – 6 січня 2019 р.
Всі ми чули про Різдвяну розповідь, про історію справжньої любові та добра і так хотіли торкнутися цього, стати Його частиною. Мова про Нього – мова про Ісуса Христа!
Цього року, вже вдруге, на території християнської церкви «Перемога», двері до неймовірної, але водночас справжньої і неповторної Різдвяної історії відкрило велике «Різдвяне містечко» на Малинській.

Різдвяне містечко на малинській – свято для всієї родини


День перший. Погоду замовляли?
Приємно, коли на Різдво та новорічні свята земля вкрита снігом, а на вулиці легенький морозець. Саме таким був ранок першого дня Різдвяного фестивалю! Безкоштовні автобуси прибували з усіх районів столиці і люди заповнювали територію містечка. Ведучі піднялися на сцену і вогонь в небайдужих серцях запалав!
Цілі родини, близькі друзі та давні знайомі, приятелі і просто перехожі, - немов океан посмішок заповнював усе навколо та огортав нас всіх! Люди грілися чаєм та ласували млинцями, очі розбігалися, адже навколо було стільки всього!
Мамо, я туди .. ну можна, будь ласка.. А гляньте туди, ось туди, мамо й тату, нумо, гайда.. Я так хочу все спробувати!
Синок, заспокойся, зараз вип’ємо чаю і давай виберемо поки щось одне!
Та яке одне .. матусю .. ти бачила там же поні, каруселі, зоопарк і з лука стріляють ... а на сцені Лев і Сніговик .. подивіться .. будь ласка, побігли скоріше!

Різдвяне містечко на малинській – свято для всієї родини

А зі сцени лунало: «Не забутьте взяти свій мультипаспорт, адже відвідавши всі локації, які там вказані та поставивши відповідні відмітки ви отримаєте в подарунок попкорн …і ще матимете змогу взяти участь в розіграші лотереї з дуже цікавими призами».
Велика зала християнської церкви «Перемога» розмістила в собі багато-багато локацій і зігрівала під своїм дахом тисячі дітлахів з їх родинами! 

Різдвяне містечко на малинській – свято для всієї родини

Лазерне шоу, прекрасний аквагрим, розпис будиночків, безліч цікавих та розвиваючих ігор, конкурси, батути та смаколики ... - все це та багато іншого перетворювали залу неначе на місто в місті і, немов дозволяло навіть дорослим, на мить, забути про все навкруги!
Лотереї тривали… Важко забути щасливі очі власника новенького Iphone 6, який, здавалося, і сам не відразу повірив в своє щастя!

Різдвяне містечко на малинській – свято для всієї родини

Вечір такого дня не міг не бути особливим і Він зробив для нас його таким! Merry Christmas Show – ця назва, певно, ще довго лунатиме в серцях радісних очевидців цього величного дійства! Іменитий співак, фіналіст проекту «Голос країни» Аняня Удогво з командою, хор церковних солістів та живий оркестр перетворили все навколо на незабутнє свято! Всі славили Христа, всі співали Йому, і зал, і артисти на сцені, всі розповідали про народження Ісуса Христа – Спасителя світу!

Різдвяне містечко на малинській – свято для всієї родини

Старший пастор церкви «Перемога» Генрі Мадава проповідував зі сцени натхненне Слово про Різдво Христове, яке торкалося глядацьких сердець і зал злився воєдино в молитві покаяння до нашого Господа!

Різдвяне містечко на малинській – свято для всієї родини


День другий. Пасторська Різдвяна ялинка – свято для дітей та дорослих.
Люди все прибували! Вочевидь, вихідний суботній день давався взнаки! Всі організатори, з відповідальністю і приємним очікуванням спостерігали як територія занурювала присутніх в казку! І навіть поліцейські – суворі блюстителі порядку посміхалися і раділи з усіма дітлахами!
Він творив все нове в цей день! Яке ж Різдво без Різдвяної ялинки та вистави? В цей день, на території нашого містечка їх було аж три! 
Діти та дорослі, молоді і люди прихильного віку, веселі та задумані … скільки глядачів було насправді точно знає тільки Господь, але дві денні Різдвяні вистави для діток про народження Ісуса Христа зібрали повнісінькі аншлаги та подарували неймовірні емоції! А всі-всі юні глядачі отримали чудові святкові подаруночки та незабутні враження про справжній зміст народження Ісуса Христа!

Різдвяне містечко на малинській – свято для всієї родини

Лотереї, хто ж не любить їх? Вони тривали і другого дня Фестивалю! Чого тільки не вигравали наші щасливі учасники. І побутова техніка, бо хтось, можливо, не мав чайника та й пішов додому з новеньким, заварювати чай, а власники сучасного блендера побігли замішувати тісто на різдвяні смаколики! Вже точно, що сніг не стане перепоною на заваді тест-драйву нового класного велосипеду, а хтось без перебільшення помандрує в гори, адже щасливі переможці другого дня Різдвяної лотереї – отримали путівки на відпочинок до Карпат від компанії «Сіон-тур»!
Сніг замітав і перетворював все на по-справжньому неймовірне дійство! Діти сміливо стрибали по снігу в мішках, як зимові кенгуру, а молоді спортсмени перетягували канат і вражали цілі в тирі! Каруселі закручували у свій танок всіх охочих, а конкурси та численні локації дарували посмішки переможцям! Ми всі, і дорослі і малі, грілися безкоштовним чаєм та частували один одного смаколиками! 
Ви щось чули про спеку взимку? Хто не чув, почув в Різдвяному містечку на Малинській! Так можна охарактеризувати виступ Різдвяного хору на зимовій вуличній сцені! Жодні очі не залишилися байдужим, навіть найбільш спокійні притупцьовували в святковому танку! Ми усміхалися один одному! Ми раділи Різдву!
Вечір другого дня занурив присутніх в трепетні Різдвяні роздуми і став справжнім подарунком для всіх очевидців! Театралізована вистава, за однойменним романом сучасника Еріка-Еммануеля Шмідта, яка сколихнула всю Європу, відбулася на сцені християнської церкви «Перемога» - «Оскар Богу» у виконанні відомого театру «Сузір’я»! Це щось! Якщо ви пропустили це, то знайдіть нагоду принаймні почути враження присутніх -  це те, що дійсно залишає особливий присмак!

Третій день! Завершення, як початок.
Завершальний, третій день Фестивалю немов, насправді, став початком чогось нового для всіх присутніх!
Церква «Перемога» відкрила свої двері для ранкового недільного Богослужіння!
І прихожани церкви і мешканці міста, які можливо познайомилися з Ісусом Христом вперше впродовж цих днів, заповнили Різдвяну залу!
Прекрасна хвала та поклоніння у виконанні церковного хору і пастор Генрі Мадава піднявся на сцену! Слово від Господа торкалося людських сердець і Його любов неначе лилася по всій залі! Спраглі були нагодовані, ті хто шукав – знайшли, а ті хто стукали, нарешті побачили перед собою відкриті двері! 
Відкрите серце нашого Господа Ісуса Христа, відкрите для вас і сьогодні! Він народився, помер, віддавши себе за кожного з нас, для виправдання кожного з нас! 
Він Воскрес! Він живий! Він – Бог!
З Різдвом Христовим! Зупиніться, подумайте і зробіть добро!

Різдвяне містечко на малинській – свято для всієї родини

 

Facebook пастора Генрі Мадава Facebook церкви Перемога VCTV - канал YouTube

Лінія життя (цілодобово):

+380 44 501 69 36,
+380 97 177 22 42,
+380 93 573 44 91,
+380 66 406 65 01;
skype: lifeline.victory
сайт: lifeline.victorychurch.org.ua

Молитва покаяння

Загальноцерковні богослужіння проходять:

м. Київ, вул. Малинська, 16

у неділю о 10:00 (з сурдоперекладом) та о 14:00
у середу о 19:00.

Християнська церква «Перемога» - місце для всієї родини.

Powered by Cornerstone