Доктор Річард Мур «Все тільки починається!»

Легкий, приємний трепет очікування витав в повітрі, тисячі очей, наповнених Світлом не залишали шансів кризі людських сердець.
Ми так потребували Господа!
Надзвичайної краси хвала, здавалося вона линула звідусіль. Немов народжене на небесах поклоніння заповнювало спраглі душі тих, хто називається Його ім’ям!
Зал бринів і був заповнений «по вінця», - християнська церква «Перемога», та щорічна конференція «Чемпіони Царства» відчинили свої двері для тих, хто живе справжнім життям - життям Ісуса Христа, та також для тих, хто потребує Його!
Все було готове, - і готове лише для Господа! Ми так чекали Його! І Він прийшов!
Вечірнє зібрання першого дня завжди особливе, завжди незабутнє - таким воно стало і цього разу. На сцену піднявся сильний муж Божий, друг та партнер пастора Генрі Мадава, проповідник доктор Річард Мур. 
Серця віруючих злилися в молитві, зала немов трепетала перед величчю Царя! 
«Віра - це наш вибір. Як і невірство. Віра в жагу Господа благословити свій народ - це також наш вибір. Господь бажає, щоб ми царювали і царювали в достатку», - слово від Господа з вуст доктора Мура, неначе розрізало твердині і наповнювало вірою. 
«Господь жадає від нас саме віри - віри в Його благість, в Його беззаперечне забезпечення в цей непростий для українців час», - знов і знов підкреслював містер Мур.
Дух Господній вів зібрання. Цього вечора Він свідчив про ВОГОНЬ! Вогонь живого Бога! Полум‘я Царя царів!
«Він є любов та Він є і Вогонь поядаючий. Саме Його полум’я в нас - це те, чого Він прагне всім серцем. Це те, без чого ми не зможемо по-справжньому слідувати за Христом. Він прийшов, щоб хрестити нас Духом Святим і Вогнем. І сьогодні Він тут саме з цією метою», - з владою та силою, в любові проголошував доктор Мур.
Сила Божа сходила по всій залі. Він рухався, Він дихав. Здавалося й ті, хто прийшов вперше палали Його вогнем! Він творив Свої діла! Він благословляв свій народ! Він хрестив нас! 
В Його вогні ми здатні слідувати, ми здатні рухатися вперед. 
Конференція «Чемпіони Царства» продовжує свої служіння в вогні Духа Святого, мирі та радості!

Відкрий своє серце - і ти ні за що не залишишся таким як був! Його вогонь та любов поведуть тебе вперед і ти приноситимеш плід, який по силах лише справжнім чемпіонам!

Доктор Річард Мур «Все тільки починається!»


 

Facebook пастора Генрі Мадава Facebook церкви Перемога VCTV - канал YouTube

Лінія життя (цілодобово):

+380 44 501 69 36,
+380 97 177 22 42,
+380 93 573 44 91,
+380 66 406 65 01;
skype: lifeline.victory
сайт: lifeline.victorychurch.org.ua

Молитва покаяння

Загальноцерковні богослужіння проходять:

м. Київ, вул. Малинська, 16

у неділю о 10:00 (з сурдоперекладом) та о 14:00
у середу о 19:00.

Християнська церква «Перемога» - місце для всієї родини.

Powered by Cornerstone