Випуск Біблійного коледжу «Гедеон» 2018 року

Ось нарешті і настав той день, коли студенти БК можуть вже сміливо називати себе справжніми "гедеоновцами". За цей місяць студенти пройшли всі труднощі, випробування, спекотні дні навчання, ранкові контрольні, а також роботу над своїм характером разом з Духом Святим.
Всього лише за місяць навчання студенти з різних міст України, включаючи Київ, Маріуполь, Суми і Кропивницький стали міцною дружною сім'єю, озброїлися знаннями і навчилися служити один одному, щоб вміти служити всім.
Відразу після поклоніння і прославлення Господа з напутнім словом до випускників звернулася декан БК «Гедеон» Ольга Анатоліївна Ємець. Вона, як ніхто інший, спостерігала за тими змінами, які відбувалися в житті студентів. Завдяки її настанов, люблячому серцю і дисципліни студенти вийшли на новий духовний рівень.

Випуск Біблійного коледжу «Гедеон» 2018 року

Декан Біблійного коледжу донесла важливе послання всім випускникам, що після отриманих знань, їм тепер необхідно навчитися правильно їх застосовувати, щоб придбати серце мудре.
Також привітати випускників приїхали регіональні пастори Віталій Осипчук і Андрій Поліщук. Вони були раді розділити свято разом з випускниками і, звичайно ж, не залишили їх без мудрого наставляння. Пастори виділили кілька головних істин: бути світлом, бути вірними й жити не знаннями, а одкровеннями!
Потім студенти ділилися свідченнями про ті неймовірні зміни і чудеса, які сталися під час коледжу "Гедеон".
Старший пастор церков «Перемога» Генрі Мадава привітав випускників коледжу «Гедеон» з гідним закінченням навчання і висловив подяку всім викладачам, які мають здатність за такий короткий період навчати і закладати в студентів надійну основу.

Випуск Біблійного коледжу «Гедеон» 2018 року

У своїй проповіді пастор Генрі говорив про те, як важливо дозволити Божому світлу сяяти через нас. Для цього необхідно:
Встати (піднятися на новий рівень);
Цінувати те, що отримали, особливо Біблію, як остаточну владу в нашому житті;
Жити в повній залежність від Бога!
І найважливіше, на чому наголосив Пастор Генрі - це постійно підвищувати планку! Завдяки цьому випускники вирішили бути не тільки слухачами, а й активними робітниками. Адже віра без діл мертва!
Випуск Біблійного коледжу «Гедеон» 2018 року завершився молитвою Пастора Генрі і викладацького складу за випускників, їх благословенням, врученням дипломів і традиційною загальною фотосесією.

Випуск Біблійного коледжу «Гедеон» 2018 року

 

Facebook пастора Генрі Мадава Facebook церкви Перемога VCTV - канал YouTube

Лінія життя (цілодобово):

+380 44 501 69 36,
+380 97 177 22 42,
+380 93 573 44 91,
+380 66 406 65 01;
skype: lifeline.victory
сайт: lifeline.victorychurch.org.ua

Молитва покаяння

Загальноцерковні богослужіння проходять:

м. Київ, вул. Малинська, 16

у неділю о 10:00 (з сурдоперекладом) та о 14:00
у середу о 19:00.

Християнська церква «Перемога» - місце для всієї родини.

Powered by Cornerstone