5 травня. Вечірнє зібрання. Доктор Девід Херцог: «Слава Божа плюс сказане слово Боже дорівнює чуду!»

Продовжуючи навчати про Славу Божу, доктор Девід Херцог ділився своїм досвідом молитви: «У молитві до Бога я не оголошую довгий перелік моїх молитовних прохань. Я просто насолоджуюся Господом, радію Йому. Це і є близькість. І чим більше я довіряю Богові, перебуваючи в Його Славі, тим швидше проявляються чудеса».

5 травня. Вечірнє зібрання. Доктор Девід Херцог: «Слава Божа плюс сказане слово Боже дорівнює чуду!»

Для того, щоб отримати відповідь від Господа, потрібно з'єднати свою віру з тим, що Господь сказав. У найпростішому вигляді формулу чуда можна сформулювати так: Слава Божа плюс сказане слово Боже дорівнює чуду!
Як же нам навчитися входити у Славу Божу? 
По-перше, це проривна хвала й поклоніння. Іноді доведеться по-справжньому воювати у хвалі, перш ніж відчуєте справжню близькість з Господом. Багато людей моляться Богу, але при цьому забувають про поклоніння Йому. Тому нічого не відбувається. Поклоніння Господу притягує Його Славу.
Друге, - це святість. Тримайте своє серце у чистоті. Навіть якщо ви зробили помилку, у вас завжди є можливість прийти до Господа, щоб попросити вибачення. Він - милостивий Бог, який прощає.
По-третє, молитва й піст надзвичайно важливі, особливо, коли нам у чомусь потрібний прорив.
Є ще й четвертий, напевно, найважливіший принцип - жертовне даяння. Це не просто десятина, це ті фінанси або речі, яких ми дійсно потребуємо, але, підкоряючись Божому поклику, зверненому до нас, жертвуємо для Божої справи. Якщо ми вірні в матеріальних речах, Господь зможе довірити нам і духовний світ з його багатствами. Жертвуючи для Бога, ми поклоняємося Йому.
Кожен з нас живе у своєму власному останньому часі. Ніхто не знає дня і години повернення Господа. Тому краще, що ми можемо робити - це жити для Нього. Бог очікує, доки ми візьмемо владу і почнемо рятувати загублених. Господь вже приготував для нас долю і очікує, щоб ми туди увійшли. Тоді наша доля стане справжньою. 
Використовуйте ваш дорогоцінний час, щоб виконувати Його волю.

Після того, як Девід Херцог помолився за зцілення, люди свідчили про численні чудеса, які створив для них Бог. Повернення слуху, зору, зцілення ніг, серця, надприродньо запломбовані зуби, - все це відбулося в результаті дії Божої Слави.
Детальніше про те, що відбувалося на служінні, ви можете дізнатися, замовивши його відео або аудіозапис у книжковому магазині церкви «Перемога» за посиланням: http://championbooks.com.ua/

5 травня. Вечірнє зібрання. Доктор Девід Херцог: «Слава Божа плюс сказане слово Боже дорівнює чуду!»

 

 

Facebook пастора Генрі Мадава Facebook церкви Перемога VCTV - канал YouTube

Лінія життя (цілодобово):

+380 44 501 69 36,
+380 97 177 22 42,
+380 93 573 44 91,
+380 66 406 65 01;
skype: lifeline.victory
сайт: lifeline.victorychurch.org.ua

Загальноцерковні богослужіння проходять:

м. Київ, вул. Малинська, 16

у неділю о 10:00 (з сурдоперекладом) та о 14:00
у середу о 19:00.

Християнська церква «Перемога» - місце для всієї родини.

Powered by Cornerstone