5 травня, ранок. Доктор Девід Херцог: «Вийди за межі досягнутого, щоб увійти в новий рівень Божої Слави»

Під час свого першого служіння на конференції Девід Херцог говорив про важливість пошуку близьких, глибоких відносин з Господом, через які Божа Слава приходить у наше життя і кардинально змінює його.

5 травня, ранок. Доктор Девід Херцог: «Вийди за межі досягнутого, щоб увійти в новий рівень Божої Слави»

Божа присутність, Слава Божа - це не просто атмосфера, це новий рівень відносин з Богом. Люди миттєво отримують зцілення, вирішення фінансових питань в присутності Божої Слави. Слава набагато краще, ніж дари. Божий помазаник, який діє в дарах, передає іншим лише свій дар. Дар привертає увагу до Бога. Але коли приходить Слава Божа, вона приносить спасіння, бажання змінити своє життя, прискорення і примноження в усіх сферах вашого життя. Коли Слава приходить, і при цьому ви використовуєте дари від Бога, все відбувається набагато могутніше. Я завжди вибираю Славу Божої присутності.
Помазання схоже на батарейку. Ви молитеся, читаєте Слово Боже, після цього служите людям, і в результаті цього виснажуєтеся – заряд вашої батарейки закінчився. Але якщо ви постійно шукаєте лиця Божого, близьких відносин з Ним, ви постійно підключені до Його мережі, у вас завжди є свіжі сили від Господа. Вкладайте свою віру, шукаючи Слави Божої, і тоді набагато більше людей через вас зможе отримати Божий дотик.
Під час служіння Девід Херцог молився про Божу Славу, якої ми раніше ще ніколи не відчували. Багато людей отримали зцілення в результаті цієї молитви. Вони свідчили про відновлення хребта, колінних суглобів, позбавлення від зайвої ваги, безсоння, від болю і важкості у тілі.
Доктор Девід Херцог проведе ще три служіння на конференції. Запрошуємо вас сьогодні ввечері о 18:00, а також завтра о 10:00 і 16:00. Це буде чудова можливість отримати своє чудо, а також поглибити свої взаємовідносини з Господом.
Записи цього та інших служінь конференції ви зможете придбати тут: http://championbooks.com.ua/

Facebook пастора Генрі Мадава Facebook церкви Перемога VCTV - канал YouTube

Лінія життя (цілодобово):

+380 44 501 69 36,
+380 97 177 22 42,
+380 93 573 44 91,
+380 66 406 65 01;
skype: lifeline.victory
сайт: lifeline.victorychurch.org.ua

Загальноцерковні богослужіння проходять:

м. Київ, вул. Малинська, 16

у неділю о 10:00 (з сурдоперекладом) та о 14:00
у середу о 19:00.

Християнська церква «Перемога» - місце для всієї родини.

Powered by Cornerstone