04.05.2018, вечір. Пастор Тім Сторі: «Бог прокладає дорогу там, де її немає!»

Вечірня проповідь пастора Тіма Сторі будувалася на місці Писання з Об’явлення 21:5: «І сказав Той, Хто сидить на престолі: Ось нове все творю!»
«Саме тому забуть про колишні невдачі, біди і болі! Викинь своє ой-йой-йой! Не залишайся в минулому! Воно минуле, тому що пройшло! Немає виходу? Знай: Бог прокладає дорогу там, де її немає!» Ось, власне, короткий зміст проповіді.
Але ж проповідував голлівудський Пастор! Тому в залі стояв сміх, коли Тім Сторі зображував численні «ой-йой-йой!» та «ви ще не знаєте, що я проходжу». І всякий раз були гучні вигуки радості й оглушливі оплески у відповідь на фразу: «Бог робить все нове».

Отже, повторимо головне. Хто? Бог. Що робить? Творить. Що? Нове! Не хтось це робить, а Бог! БОГ!!! Тому ми навіть не знаємо, що саме, але Бог вже творить нове! 
Тебе ображали? Забуть. Вибач. Залиш минуле в минулому – і йди далі! Тому що Бог творить все нове! І прокладає дорогу там, де її немає!
«Нове – це те, чого не відбувалося ніде. І це нове відбудеться в твоєму житті!» – проголошував не раз Тім Сторі та підбадьорював не боятися нового й вірити Богу. І тоді це нове обов’язково проявиться!
І воно проявлялося! Бог торкався до людей в залі та на сцені... А в кінці зібрання пастор з Голлівуду, віртуозно лавіруючи між сидячими, став пробиратися в зал, намагаючись передати Божий дотик якомога більшій кількості людей!

Конференція триває! Ви встигаєте! Вас чекають ваші чудеса!

04.05.2018, вечір. Пастор Тім Сторі: «Бог прокладає дорогу там, де її немає!»

Цю та інші записи служінь конференції можна придбати тут: http://championbooks.com.ua/

Facebook пастора Генрі Мадава Facebook церкви Перемога VCTV - канал YouTube

Лінія життя (цілодобово):

+380 44 501 69 36,
+380 97 177 22 42,
+380 93 573 44 91,
+380 66 406 65 01;
skype: lifeline.victory
сайт: lifeline.victorychurch.org.ua

Загальноцерковні богослужіння проходять:

м. Київ, вул. Малинська, 16

у неділю о 10:00 (з сурдоперекладом) та о 14:00
у середу о 19:00.

Християнська церква «Перемога» - місце для всієї родини.

Powered by Cornerstone