Пастор Томмі Барнетт «Ти можеш більше!». Субота 9 грудня 2017

Початок вечірнього зібрання - потужна хвала, танці і гучне прославлення людей, які об'єдналися однією метою - поклонитись і возвеличити Господа Ісуса Христа. Момент, коли всі, зібрані в залі люди, без музики злилися воєдино своїми голосами в пісні хвали - не передати і не описати словами! Це щось особливе, це велич і сила, і нехай ця хвала буде тривати вічно на землі як і на Небі! Присутність Великого Бога тут і зараз. Жвавий зал, гучна радість, яка заглушала звуки музичних інструментів і співаючих вокалістів.
Серця людей відкриті для прийняття послання, яке Бог приготував для Свого народу сьогодні.
Пастор Генрі Мадава запросив спікера сьогоднішнього вечора пастора Томмі Барнетта. Помазання в життя цього служителя діє особливим чином для будівництва Царства Божого на землі.
Заклик пастора Томмі - «готовий ти бути чудом в руках Бога і піти туди, куди Він тебе посилає?»
У житті церкви і віруючого є дві протилежності роботи Духа Святого:
● На Нього можна покластися, але Він непередбачуваний.
● Він кидає виклик тобі завжди, але Він благий.
Бог хоче використовувати тебе в служінні на максимум, адже тільки Він знає той потенціал, що є в тобі. Завдання кожного віруючого - здатися і підкоритися Його благій волі. Богу належить все, що ми маємо, чим володіємо, до чого прагнемо. Наші діти - належать Йому, наші дружини і чоловіки - Його. Нам потрібно зрозуміти, що на цій землі ми всього лише розпорядники! Ось ключові тезиси, що підтверджують це:
☆ Присутність Бога може піти від нас, щоб нас навчити чомусь;
☆ Бог нагадує про те, Хто наше джерело;
☆ Іноді нам потрібно дійти до краю. Щоб мати віру як у Даниїла, потрібно побути у рові з левами. Щоб бути як Сідрах, Місах та Авденаго - потрібно зайти в вогненну розпечену піч і залишитися живим!
Цікава історія була розказана пастором про те, як Він починав свою церкву, які труднощі його спіткали і як супроводжував його на цьому шляху Бог, які чудеса і знамення Бог робив, як вчив його радіти завжди і у всьому. Дуже цінні і сильні свідоцтва рухали пастора Барнетта в цьому житті. «Життя на грані» заради Бога!
Бог каже тобі - «ти можеш більше!»
Томмі Барнет покликав до сцени людей, які хочуть не тільки мріями жити, баченням ходити, але які хочуть діяти, творити, бути результативними. Багато людей вийшли і пастор помолився Богу, щоб Він воскресив мрії, покликання, прагнення, цілі, щоб відкрив план, дав стратегію! Сильна молитва потрясла стіни будівлі і потужний рух Духа Святого прийшов, підтверджуючи виконання того, що просили.
Чудове закінчення третього дня конференції!
 

Facebook пастора Генрі Мадава Facebook церкви Перемога VCTV - канал YouTube

Лінія життя (цілодобово):

+380 44 501 69 36,
+380 97 177 22 42,
+380 93 573 44 91,
+380 66 406 65 01;
skype: lifeline.victory
сайт: lifeline.victorychurch.org.ua

Загальноцерковні богослужіння проходять:

м. Київ, вул. Малинська, 16

у неділю о 10:00 (з сурдоперекладом) та о 14:00
у середу о 19:00.

Християнська церква «Перемога» - місце для всієї родини.

Powered by Cornerstone